Jednou vetou

Úspešný nemecký DJ Alle Farben má namierené do Bratislavy

Úspešný nemecký DJ a producent svetového mena Alle Farben mieri na Slovensko. Jeho hity Little Hollywood, Bad Ideas alebo Rosie znejú denne z rádií. Fanúšikovia budú mať možnosť vypočuť si ich aj v koncertnej verzii. Stane sa tak 10. novembra v bratislavskej Refinery Gallery.

„Jeho hudbu vnímam ako nevšednú, príjemnú a nabitú pozitívnou energiou. Na bratislavskom koncerte odznejú jeho najväčšie hity, medzi nimi Little Hollywood, ktoré ľudia určite dobre poznajú, keďže patria k najhranejším v éteri,“ vraví Marko Šebesta, riaditeľ organizátorskej agentúry Evency.

Pseudonym Alle Farben, ktorý Frans Zimmer používa (*5.6.1985, Berlín), dokonale vystihuje jeho tvorbu aj životnú filozofiu. Je plná farieb, emócií a najmä slobody.

Vlastný zážitok ich inšpiroval priniesť Farbena i na Slovensko

„Mali sme príležitosť vypočuť si jeho koncert naživo v Berlíne a tak sa  nám to zapáčilo, že sme sa rozhodli priniesť tento obrovský zážitok aj slovenským poslucháčom. Bude to úžasná show, je sa na čo tešiť,“ dodáva Šebesta.

Alle Farben je z Berlína a toto kozmopolitné mesto výrazne ovplyvňuje jeho hudbu. Mladý umelec na každom koncerte vydá zo seba maximum a je známy tým, že počas hrania nevníma nič, len hudbu a publikum. Každé jeho vystúpenie je jedinečné.

„Na Slovensko sa veľmi teším. Verím, že sa spolu dobre zabavíme. Pripravím si hudobno-svetelnú šou, akú som ešte nikde nepredviedol,“ odkazuje slovenským fanúšikom Alle Farben.

Vstupenky sú k dispozícii v sieti Predpredaj.sk. TASR informovala Eva Sládková, PR manažérka agentúry Propaganda House.

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte