Jednou vetou

Vianoce pre milovníkov áut? Autosalón v Inchebe, to musíte vidieť!

V bratislavskej Inchebe sa do nedele 29. 4. 2018 koná 28. ročník výstavy Autosalón

autorská koláž hlavne.sk, Michal Psota

Poriadne nabitá ponuka - až 50 automobilových značiek z celého sveta! Po roku sa pozornosť všetkých automobilových nadšencov opäť sústredil do hlavného mesta. Bratislavský Autosalon patrí medzi najprestížnejšie automobilové udalosti roka na Slovensku. Aj tento rok je pripravená skvelá prehliadka automobilov. Len sa na to pozrite...

V bratislavskej Inchebe sa až do nedele (29. 4. 2018) konal 28. ročník medzinárodného salónu automobilov AUTOSALON  a 8. ročník výstavy luxusných tovarov a služieb EXCLUSIVE SALÓN. Návštevníci môžu obdivovať až 50 svetových automobilových značiek.

Pozrite si: Vymení Pellegrini vládnu limuzínu za toto?

Osobným a úžitkovým automobilom budú venované až štyri výstavné haly. Okrem áut sú pripravené prezentácie autopríslušenstva, garážovej techniky a špecializovaná sekcia – Tuning centrum.

Prečítajte si aj: Renáta Zmajkovičová – Fico ešte neskončil

Tento rok niečo extra

Novinkou bude umiestnenie Karavan centra a zaujímavý bude aj sprievodný program – motoristická show a Detský mini Autosalón.

Môže Vás zaujímať: Exkluzívne foto z návštevy arabského šejka

Okrem toho je pripravený aj test úžitkových automobilov, výhlasenie výsledkov súťaže „Autoopravár junior 2018“. Nebudú chýbať tradičné expozície veteránov, vystúpenia umelcov či autogramiády automobilových osobností a hlavne ešte „čerstvé“ ženevské automobilové novinky. V nedeľu (29. 4. 2018) je  očakávané Otvorenie tuningovej sezóny.

Spoznali by ste ho? Toto je Edward z Pretty Woman

Ak tam nepôjdete, my Vám to ukážeme. Prelistujte si našu fotogalériu. (kliknite na miniatúry)

 

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte