Jednou vetou

Vianočné nákupy. Pohľad na týchto pánov vám zlepší deň

Muži najmä v tomto predvianočnom období pri ženách doslova ,,trpia,,

autorská koláž hlavne.sk, Boredpanda

Atmosféra, medovníčky, punč či príjemná hudba. Dôvodov, prečo obľubovať Vianočné sviatky je naozaj mnoho. Tieto sviatky sú samozrejme spojené aj s početnými nákupmi, avšak majú aj svoju temnú stránku. Zdá sa, že najhoršie ich prežívajú muži, nakupovanie ich neskutočne ničí. Internetom kolujú fotografie doslova utýraných mužov, ktorí museli v obchodoch čakať celé hodiny na svoje polovičky. Pozrite sa na to, tieto fotografie Vás určite rozveselia:

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Ilustračné foto | Foto: TASR

Konečne dofrčal. Všetkým sa ušli v Bratislave sladkosti od Mikuláša.

„Vianoce!“ kričia výklady obchodov na každom rohu. Priateľky, partnerky, manželky či milenky sa vyberajú do nákupných centier a pánom neostáva nič iné, iba sa na „strastiplné cesty“ vybrať s nimi.

NÁŠ TEST: Zisťovali sme, na koľko Vás vyjde jedlo a pitie na vianočných trhoch

Hitom internetu sa stali fotografie unavených pánov, ktorých polovičky vytiahli na vianočné nákupy. Dámy, šetrite svojich partnerov, aby sa nestali terčom podobných výsmechov. Vtipné fotografie si pozrite v galérii TU:

Ešte neviete, čo budete čítať cez Vianoce? Tieto tipy vám sviatky určite spríjemnia

Pridajte sa k nám na facebooku – viac informácií nájdete TU

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte