VIDEO: Dojatý Mc Erik. Pozrite sa, aký sme mu pripravili výlet do minulosti

Hviezda deväťdesiatych rokov Erik Aresta

autorská koláž hlavne.sk, Michal Psota, Facebook

Baby, stále je to štramák a davy na jeho hity stále tancujú! Erik Aresta alias Mc Erik pred niekoľkými dňami neskrýval dojatie, keď uvidel svoje kazety z 90-tych rokov! Stretli sme sa s ním, aby sme zistili, čo má nové a čo chystá pre svojich fanúšikov. Pozrite si celý rozhovor vo videu nižšie:

VIDEO: Hviezda 90-tych rokov si pochvaľuje mladú manželku. Toto ho naučila!

To by ste na neho nepovedali. Archív mu poctivo stráži mamička, ktorá mapuje dodnes všetky jeho vystúpenia a rozhovory. Veríme, že do zbierky pribalí aj tento. Erika Arestu pozná celé Československo ešte z 90-tych rokov pod prezývkou Mc Erik. Už tento piatok (15. 3.) sa fanúšikom predstaví v Bratislave na megapárty We Love 90´s (viac info tu).

VIDEO: Došiel Elánu elán, alebo sa páni šetria?

Rodák z Rimavskej soboty hviezdil v hudobnej skupine Maduar, neskôr tvoril spevácke duo s Barbarou Haščákovou. Na rozdiel od nej, Erik je svojej hudobnej kariére verný naďalej.

Nedávno sa stihol „konečne“ oženiť a za manželku si zobral svoju „šéfovú“, ako nám povedal v rozhovore. Okrem toho na svoju svoju polovičku nedá dopustiť, pretože ho zasväcuje do tajomstiev internetu a sociálnych sietí.

Stále neskončili, skôr naopak. Pozrite sa, kde to ELÁN poriadne roztočí!

Pozrite si, čím sme ho takmer dohnali k slzám. Priniesli sme mu jeho originálne audiokazety! Hneď si aj zaspomínaj, čo všetko sa s kazetami okrem počúvania hudby dalo robiť. Čo všetko má nové a kde ho fanúšikovia najbližšie stretnú? Pozrite si viac vo videu nižšie.

VIDEO: MC ERIK exkluzívne pre hlavne.sk

Páčil sa vám článok? Ďakujeme za like alebo share na facebooku. Pridajte sa k nám TU

Môže vás zaujímať

Sám doma a roky bežia. Toto že sú známe hviezdy z vianočnej klasiky?