Jednou vetou

VIDEO: Hladná levica si naložila naozaj veľké sústo. Pustila sa do žirafy!

Žirafa bojovala o život štyri hodiny! Ako to nakoniec dopadlo?

autorská koláž hlavne.sk, Caters

Uff, to sa len tak nevidí, no zákony prírody nepustia. Hladný lev dostal chuť na okoloidúcu žirafu a pridali sa k nemu zubatí "kamoši". Odvážna žirafa bojovala s nezvyčajným parazitom na svojom chrbte neuveriteľné štyri hodiny. Pozrite si video nižšie v článku:

Mám chuť na oriešok! Kto si takto smelo pýta?

V prírodnej rezervácii Klaserie v Južnej Afrike sa turistom naskytol neobyčajný pohľad. Do žirafy sa pustila svorka hladných levov. Tá s nimi statočne bojovala a len tak sa nedala, hoci pre partičku levov bola doslova na zožratie.

Nová popová ikona? Nie! Iba retríver Max

Skupinka šiestich hladných levov spozorovala zranenú žirafu a vrhla sa na ňu. Jedna levica sa na ňu vydriapala a pridržiavala celá čas pazúrmi na chrbte.

Mráz v noci krásne čaroval: Môžeme sa tešiť aj na ďalšie dni?

Zvyšok krvilačnej svorky sa potom pustil žirafe do nôh a tá s týmito neobyčajnými „prísavkami“ na svojom tele kráčala parkom ďalej. Hoci prežívala obrovské bolesti, len tak sa nedala a statočne si s nimi poradila!

KUK! To je ale výraz. Malý psík vie, ako správne pózovať

Napriek zraneniu sa žirafa nevzdávala a snažila sa odkopávať levy viac ako štyri hodiny. Tie sa nakoniec vzdali a ponechali svoju korisť na pokoji.

Levica sa nechala voziť na žirafe, ktorú zároveň chcela zožrať | Foto: Caters

MOTO: Vyskúšali sme nový najmenší Citroën. Neuveriteľne prekvapil!

Sprievodkyňa Emily Whiting, ktorá tento boj zachytila kamerou ostala v nemom úžase! „Určite som nikdy nevidela nič podobné! Boli sme ohromení a počas štyroch hodín sme ich v nemom úžase pozorovali. Nechceli sme prísť ani o sekundu a vedela som, že by sme zrejme už nikdy nič podobné nevideli, dodala Emily.

VIDEO: (kliknite na náhľad)

Ste s nami aj na facebooku? Pridajte sa k nám TU

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte