Jednou vetou

VIDEO: Hviezda 90-tych rokov si pochvaľuje mladú manželku. Toto ho naučila!

Erik Aresta alias Mc Erik

autorská koláž hlavne.sk, Michal Psota

Za všetkým hľadaj ženu. Staré známe príslovie funguje aj na hudobnú hviezdu, ktorá takmer prišla o celý svoj archív, našťastie všetko je zachránené! Erik Aresta - Mc Erik (47) si nevie vynachváliť svoju polovičku, manželku Veroniku. Vďaka nej si zvyká na moderné technológie a sociálne siete. Od Wallnera dostal neobyčajnú ponuku. Ako reagoval Mc Erik? Pozrite si video nižšie:

Exkluzívne: Markizák Boris Pršo. Je mu dobre a toto najnovšie chystá!

Jeho hity leteli na každej diskotéke v 90.-tych rokoch. Mc Erik – Erik Aresta spolupracoval so skupinou Maduar, nejaký čas fungoval vo dvojici s Barbarou Haščákovou. Zatiaľ, čo po nej sa zľahla zem a fanúšikovia o nej takmer nič nevedia, on sa naďalej venuje DJ-ingu. Už dlhšie pôsobí v hudobných kluboch u susedov v Prahe, kde stretol aj svoju životnú lásku a minulý rok si povedali svoje áno.

Zľavy ho vytiahli do obchodu. Maestro textár Peteraj si nevedel vybrať

Pred pár dňami sa zastavil v Bratislave a našiel si na nás čas. „Viem robiť s facebookom, tam mi aj píšu fanúšikovia, ale skoro som prišiel o svoj kanál na YouTube, kde mám celý archív. Normálne som zabudol heslo,“ vysvetľuje napínavo Mc Erik, ktorý však o nič na internete neprišiel. Ako to napokon vyriešil?

Pomohla mu jeho polovička Veronika a s ňou spoznáva tajomstvá sociálnych sietí. „Vážim si ponuku, ale manželka mi dáva celkom fajn lekcie,“ reagoval Erik, keď sme ho chceli naučiť, ako sa používajú instagram, či youtube. Pozrite si viac v krátkom videu:

Mc Erik spoznáva tajomný svet internetu:

To nie je všetko! Hviezda 90.-tych rokov nám prezradila, čo všetko chystá a na čo sa v roku 2019 najviac teší. Už čoskoro vám prinesieme celý rozhovor na hlavne.sk. Zaspomínajte si dovtedy na hity, ktoré určite veľmi dobre poznáte. Pesničky nájdete pod galériou nižšie.

FOTOGALÉRIA: (kliknite na miniatúry)

Mc Erik – poznáte jeho hity? Zaspomínajte si!

Erik Aresta so skupinou Maduar:

Neskôr spolupracoval so speváčkou Barbarou Haščákovou:

Dodnes medzi naj pesničky od Mc Erika patrí táto:

S Barbarou prespievali aj známy hit:

Nestíha sa poriadne najesť. Pozrite sa, na čo dostala Adela chuť

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte