Jednou vetou

(VIDEO) Mojsejov odkaz Čaputovej: O päť rokov Vás vystriedam v paláci, pani prezidentka

Šoumen, spevák, najnovšie aj liečiteľ a prvý kandidát na prezidenta v roku 2024 - Braňo Mojsej

autorská koláž hlavne.sk, Youtube

Lichotník aj vytrvalec. Hudobník, spevák, ale aj šoumen a zakladateľ liečebne pre alkoholikov Braňo Mojsej (50) to s kandidatúrou na prezidenta v roku 2024 myslí smrteľne vážne. Dôkazom je najnovšie video, v ktorom reaguje na inaguráciu Zuzany Čaputovej, ale aj ďalšie dianie na Slovensku. Neuveríte, keď to neuvidíte na vlastné oči. Video nájdete nižšie v článku:

Exkluzívne: Obrovský šok! Braňo Mojsej chce vystriedať Čaputovú (VIDEO)

Najprv polichotil Čaputovej a zároveň odkazuje všetkým, že neskončil, ale naopak vytrvalo pokračuje v boji o prezidentský palác. „Je nevyhnutné, aby sme naše krásne Slovensko posúvali dopredu, krajina si prešla viacerými vzostupmi, no i pádmi, ako aj ja,“ konštatuje a tak trochu si aj sype popol na hlavu bývalý a najznámejší obyvateľ košického Pereša vo videu.

URPINER: Toto všetko chystáme pre fanúšikov na Pohode v Trenčíne. Nenechajte si to ujsť

Hoci je času ešte dosť, známy roker sa evidente čoraz viac sa zamýšľa na prezidentským voľbami v roku 2024. Dôkazom je ďalšie video, ktoré zverejnil na internete a je pokračovaním zásadného stanoviska, ktoré sa objavilo ešte začiatkom apríla.

FOTO a VIDEO: Čierny Balog ožil skvelou country muzikou

„Ďakujem za pozitívne reakcie, ktoré mi prišli po prvom videu. Zároveň želám veľa síl pani prezidentke v úrade, teším sa na naše stretnutie o päť rokov,“ hovorí v úvode Mojsej a reaguje na nedávnu inauguráciu. (článok pokračuje nižšie)

 

FOTO: Toto nech ani nevidí. Ficove dlažobné kocky voľne pohodené pri parlamente

Celý prejav má dôkladne pripravený na papieri a k čítaniu používa slušivé okuliare. Na výslovnosti aj dôraze niektorých pasáži textu si dal mimoriadne záležať. Či ide o tímovú prácu, alebo samostatnú iniciatívu ostáva naďalej záhadou. Spevák, ani jeho okolie na otázky Mojsejovej kandidatúry na prezidenta stále nechcú prezradiť viac podrobností. Zostáva len veriť, že to dotiahne skutočne do finále o päť rokov.

Reset v živote

Vytriezvel a prehodnotil svoj život. Tak by sa dal v skratke opísať príbeh známeho šoumena z metropoly východu. Spevák a hudobník Braňo Mojsej si v minulosti prešiel búrlivým obdobím. Pred nejakým časom si povedal „a dosť“, preto založil aj kliniku Mojsej Clinic (viac info nájdete tu), kde pomáha liečiť závislých od alkoholu, s ktorým mal sám nemilé skúsenosti a tak všetky nástrahy spred pár rokov teraz využíva pri úspešnej liečbe.

FOTO: Manželia Táslerovci sa vybrali na luxusnú večeru!

Či ho uvidíme naozaj pri striedaní Zuzany Čaputovej v prezidentskom paláci v roku 2024, ukáže čas. Isté je, že na jeho videá sa ľudia pozitívne chytajú. „Určite Ťa budem voliť, pretože takého múdreho a ľúbezného prezidenta sme ešte nemali,“ napísala Nikol a hneď sa pridal ďalší diskutujúci „Pravda pravdúca, aj ja volím len Branka, táto krajina ho potrebuje!“

O tom, že s alkoholom skoncoval dokazuje aj v najnovšej pesničke, ktorá sa začína slovami„Bar je plný ľudí, vôbec sa nehýbu, nemám rád vodku a neznášam Malibu (značka alkoholu – pozn. red.)“ , vypočujte si a pozrite celý klip nižšie.

VIDEO: Braňo Mojsej – Dal by som si Teba

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte