VIDEO: Raper Rytmus vyznal lásku Jasmine aj vytúženému synovi

Patrik "Rytmus" Vrbovský a jeho životná láska Jasmina Alagič

autorská koláž hlavne.sk, Instagram JA

Z Patrika Vrbovského, ktorý už roky vystupuje pod menom Rytmus, je nový človek. Presvedčila o tom skladba, ktorú vydal iba tento víkend. Prihovára sa v nej k svojmu synovi, ktorého meno prezrádza už v názve samotnej piesne.

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

O novej skladbe Rytmus informoval už niekoľko krát, naposledy v zverejnených príbehoch na svojom Instagrame. Pesnička nesie meno Sanel, čo bude zároveň aj meno pre syna známeho rapera a moderátorky Jasminy Alagič Vrbovskej.

Meno tak, ako aj Jasmina sú balkánskeho pôvodu. Hudobnú produkciu skladby mal na starosti Tomi Popovič, s ktorým Rytmus po dlhej dobe obnovil spoluprácu.

FOTO: Rytmusa sme pristihli na nákupoch. Pozrite sa, čo vyberal!

„Sanel, nenechaj sa nikdy zlomiť ničím,” odkázal v pesničke synovi zamilovaný Rytmus ktorý tvrdí, že mu stretnutie s Jasminou zmenilo život.

V klipe piesne sa nachádzajú zábery zo súkromia Patrikovho vzťahu, pozrieť si tak budete môcť videá z rande, zásnub, svadby či videá Jasmininho rastúceho bruška.

Rytmus sa podľa vlastných slov na príchod svojho prvorodeného syna veľmi teší. Sanel by sa mal narodiť už o niekoľko týždňov.

FOTO: Pozrite si hostí na najkrajšej svadbe roka!

VIDEO ( kliknite na miniatúry ):

 

Máte pre nás tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

Hudobníci spomínajú: Mikuláša milujeme dodnes