Jednou vetou

VIDEO: To sú pohyby – dôkaz, že váha je len číslo!

Kto si trúfa na tieto tanečné kreácie?

foto: facebook

Pred letnou sezónou zvyknú nastať, hlavne u žien tradičné opletačky, ako schudnúť do plaviek? Ako najrýchlejšie zhodiť nejaké kilečko navyše? Odpoveď je jednoduchá - pohybom! Napríklad tancom. Tento chlapík Vás možno motivuje, aby ste sa naštartovali...

Žiadne zázračné nápoje ani tabletky ale obyčajný pohyb spaľuje tuky najlepšie. Zhodujú sa na tom výživoví poradcovia, tréneri a odborníci. Lenže netreba to preháňať, aby ste po jednej návšteve fitnes centra nevolali na druhý deň ráno pohotovosť, že neviete vstať z postele.

Úsmevné video: Bowling ako demolačná hra

Ak neholdujete behu, cvičeniu, bicyklovaniu, plávaniu, či iným športom, skúste si zatancovať.

Pri tanci môžete spáliť 1500 – 2500 kJ/hod., a vraj je to podobné ako by ste cvičili aerobik. Stačí sa len rozhodnúť – dobrá hudba a parket, alebo drina v telocvični.

Viete dobre šepkať? Tak sa prihláste sem!

Pozrite sa na tohto chlapíka, ako to roztočil ľavou zadnou. Hoci má nejaké kilečká navyše, ale kto vie, ako by si s pohybmi poradili štíhlejší tanečníci.

Tak smelo do tanca a kilá pôjdu zaručene dole:

Are you funky enough for this ??

Are you funky enough for this ??More videos on our Instagram @dancefloorgeneva That is an amazing locking demo by Valentino Bellantoni Technique, Feeling, Musicality and entertainer skills !Amazing !!Video belongs to the dope urban dance media: I Love This DanceFollow them on instagram: @ilovethisdanceDancefloor is also on instagram: @dancefloorgenevaOriginal Link:https://www.youtube.com/watch?v=1gbr4i224xQ

Posted by Dancefloor on 12. apríl 2018

Jasnovidec o budúcnosti na Slovensku: Takto dopadne Fico, Matovič, Sulík a Kaliňák

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte