Jednou vetou

VIDEO: Tomáš Klus nám prezradil, aké má plány!

Český spevák Tomáš Klus

autorská koláž hlavne.sk, Bohdana Volková

Toto vás dostane! Naše publikum miluje spevák Tomáš Klus viac ako u seba doma v Česku. Dôvod nájdete vo videu nižšie. Redakcii hlavne.sk sa podarilo zastihnúť populárneho českého speváka tesne pred koncertom v Bratislave. Pýtali sme ho na blízke plány, ale aj to, čo hovorí výsledok prezidentských volieb.

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Spevák Tomáš Klus sa teší obľúbenosti nie len v Čechách, ale aj na Slovensku | Zdroj: facebook TK

Tomáš Klus sa aktuálne popri hudbe, ktorá mu zaberá takmer všetok voľný čas stíha venovať aj svojim trom deťom, dcéram Jozefíne a Jenovéve, synovi Alfrédovi a manželke Tamare. Najnovšie koncertné turné odštartoval 4. apríla, koncertovať bude až do 28. mája. Po turné plánuje nahrávanie nového albumu, aj účasť na bohatom množstve hudobných festivalov.

FOTO: Petrovi Cmorikovi sa zmenil život. Pozrite sa, ako vyzerá po roku!

Tomáša sa nám podarilo „vyspovedať“ tesne pred sobotným vystúpením v bratislavskej HANT aréne. Pýtali sme sa, ako sa mu darí byť otcom aj hudobníkom zároveň, čo hovorí na slovenské publikum, čo si myslí o výsledku volieb a aký má názor na budúcu slovenskú prezidentku, Zuzanu Čaputovú. Čo nám prezradil sa dozviete vo videu nižšie.

Top 5 slovenských youtuberov: Toto o nich neviete!

VIDEO ( kliknite na náhľad ):

FOTO: Bývalá hviezda Mirec. Tak sa ponáhľal, že zabudol aj na hlad. Čo má nové?

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

Môže vás zaujímať

KURIOZITA: Babka musí vymazať fotografie vnúčat na Facebooku!