VIDEO: „Ty ko*** !!!“ vrieskala na Cibulkovej otca vodička po búračke v Bratislave

Otec Dominiky Cibulkovej Milan

autorská koláž hlavne.sk, Facebook

Otec našej najznámejšej tenistky Dominiky Cibulkovej (29) nabúral v utorok luxusný Mercedes. Nehoda sa stala priamo v centre Bratislavy. Poškodená vodička auta rovnakej značky kričala vulgarizmy, kopala do jeho auta a takmer mu oči išla vyškriabať! Pozrite si video nižšie v článku:

Slovenská Cruella de Vil. Toto Cibulková naozaj prehnala!

Otec jednej z našich najúspešnejších tenistiek Dominiky Cibulkovej mal v utorok nehodu. Milan Cibulka podľa záberov pravdepodobne nestihol na snehu včas zabrzdiť luxusný Mercedes G, asi dostal menší šmyk a nabúral do pred ním stojaceho auta na križovatke. S podobnou kolíziou na cestách, ako sa stala v centre Bratislavy na križovatke Obchodná ulica – Kollárovo námestie, malo v utorok problémy viacero vodičov.

Kráska z tenisových kurtov má narodeniny. Tá má ale postavičku!

„Ty ko***, somár, poje***ý…, aké nebúchajte do toho, ty buzerant!?“ vykrikovala vulgarizmy na otca Cibulkovej poškodená vodička, ktorá mu nič nedarovala. Do terénneho športiaka kopala, rukami sa po ňom zaháňala a do príchodu polície robila na ulici obrovský cirkus.

Podľa videa, ktoré sa šíri sociálnymi sieťami, si to pravdepodobne odniesli nárazníky, svetlomety a laky vozidiel. „Pán našťastie prežil,“ uviedol ku záberom z nehody čitateľ, ktorý nasnímal incident z neďalekého domu.

Modelka Eva Cifrová natočila šteklivé video. Takto sa pred kamerou otŕčala

UPOZORNENIE: VIDEO obsahuje vulgarizmy

Mercedes, ktorým sa Dominika pochválila ešte v lete 2017 ju podľa odhadov mohol stáť okolo 200-tisíc eur vrátane špeciálnej výbavy. Len základná cena tohto modelu sa začína na sume približne 147-tisíc eur.

Dominika Cibulková a jej nový Mercedes-AMG G 63 , júl 2017 | foto: facebook

Pridajte sa k nám na Facebooku – NÁJDETE NÁS TU

Môže vás zaujímať

VIDEO: Superstar Mašková nahrala Žár, prvý singel v češtine