Jednou vetou

VIEME PRVÍ: Toto je dôvod, prečo Natália opúšťa Danka – čaká dieťa!

Natália Horná (25) donedávna šéfovala sekretariátu Andreja Danka
Ako sme včera informovali, pravá ruka Andreja Danka - Natália Horná skončila pred pár dňami na pozícii riaditeľky sekretariátu predsedu Národnej rady (NR SR), v parlamente ešte chvíľu pobudne. A dôvod? Stane sa onedlho mamičkou, čaká dieťa s politikom.

Krásna Prievidžanka Natália Horná (25), ktorá roky viedla sekretariát predsedu parlamentu od čias Pavla Pašku, Petra Pellegriniho (obaja SMER-SD) a vydržala tam až po súčasného šéfa – Andreja Danka (SNS), ho teraz opúšťa. Pred niekoľkými dňami mala byť dokonca preradená podľa našich informácií na komunikačný odbor ako referentka, no ani tam dlho nepobudne. Natália je podľa našich informácií čaká dieťa s politikom. Vieme o koho ide.

Natália Horná, vedúca sekretariátu predsedu parlamentu. (instagram)

S týmto politikom randí

,,Napriek tomu, že Natália tvorí už tri roky pár so štátnym tajomníkom financií Radkom Kurucom (38) a založenie rodiny dlho plánovali, úspešne sa im darilo vzťah doteraz strážiť“ potvrdil pre hlavné.sk dobre informovaný zdroj s tým, že Natália skutočne čaká dieťa s politikom a v jej živote už nastali prvé zmeny, zatiaľ pracovné.

Natália Horná a štátny tajomník financií Radko Kuruc. (Hlavné.sk)

Kto je Radko Kuruc?

začínal ako ekonomický redaktor v Hospodárskych novinách, pôsobil v Inštitúte hospodárskej politiky, bol poradcom guvernéra NBS, viedol komunikačné oddelenie Ministerstva financií (MF SR), štátnym tajomníkom MF SR je od septembra 2014 ako nominant SMERu-SD, pôsobí vo viacerých dozorných radách štátnych firiem (Tipos, Slovenská konsolidačná, SZRB).

Prečítajte si viac: VIEME PRVÍ: Danka opúšťa jeho pravá ruka – kam má namierené?

Môže vás zaujímať

Slonica zahynula po tom, čo zahryzla do ananásu s výbušninami