Jednou vetou

KULEHA: Viete dobre šepkať? Tak sa prihláste!

Len tak robiť šepkára v divadle? To nie je vôbec jednoduché

Autorská fotokoláž - hlavne.sk

Radi šepkáte? Tu si potom prídete na svoje! Štátne divadlo v Košiciach hľadá šepkára a nás táto zaujímavá a nezvyčajná pracovná pozícia tiež zaujala. Stále je to miesto voľné, treba však spĺňať podmienky, vypočujte si, ako sme dopadli...

Byť šepkárom v divadle, to nie je vôbec jednoduché. Treba ovládať výborne slovenský jazyk a mať aspoň stredoškolské vzdelanie s maturitou.

Odporúčame aj: To bude na ulici paráda – mažoretky vybavené, sprievod pripravený

Len tak máte šancu stať sa šepkárom alebo šepkárkou Činohry Štátneho divadla Košice. Tam je takéto miesto momentálne voľne. Trúfate si?

Merkelová: Takto ohúrila Pellegriniho slovenčinou, vypočujte si…

My sme tam skúsili zavolať a samozrejme s nadhľadom trochu pozisťovať, kto sa na túto prácu hodí a kto nie. Vypočujte si a možno sa zabavíte ako pani na sekretariáte košickej činohry.

 

 

Mimochodom, ak sa chcete uchádzať o túto pozíciu, pošlite do 31. mája svoju prihlášku spolu s CV, kontaktom a motivačným listom na e-mailovú adresu riaditeľa činohry Milana Antola (milan.antol @ sdke.sk) prípadne poštou na adresu Činohra Štátneho divadla Košice, Hlavná 58, 042 77 Košice s označením šepkár/šepkárka.

Viac nájdete aj tu

 

 

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte