Jednou vetou

Vo veku 52-rokov zomrel spevák Dan Nekonečný

Dan Nekonečný

foto: facebook.com

Známeho českého speváka Dana Nekonečného našli v utorok bez známok života v jednom z bytov v mestskej časti Praha-Řeporyje. S odvolaním sa na českých záchranárov a políciu o tom informoval spravodajský server Novinky.cz.

Šialené! Viac ako 1000 ľudí zažije svoju životnú transformáciu! Pridaj sa k nim v Bratislave!

Príčinu úmrtia zisťujú vyšetrovatelia. Populárny hudobník a tanečník známy svojím extravagantným vystupovaním zomrel vo veku 52 rokov. Informáciu potvrdil na Twitteri starosta časti Řeporyje Pavel Novotný.

FOTO: Bývalá hviezda Mirec. Tak sa ponáhľal, že zabudol aj na hlad. Čo má nové?

„Môžem potvrdiť, že policajti vyrazili k nahlásenému mŕtvemu mužovi. Viac podrobností zatiaľ nemáme, kriminalisti sú na mieste,“ uviedla pre Novinky.cz hovorkyňa polície Andrea Zoulová. Informáciu o zásahu pri mŕtvom 52-ročnom mužovi potvrdila pre Novinky.cz aj hovorkyňa záchranárov Jana Poštová.

Dan Nekonečný bol známy ako showman a líder českej skupiny Šum svistu. Jeho typickými znakmi boli žltá farba, trblietky, ohňové efekty, široký úsmev a vyhlásenia o „ministerstve rozkoší“.

Najznámejší karneval v Rio de Janeiro: Tieto zábery musíte vidieť!

Okrem speváckej kariéry pôsobil aj ako herec. Spoločne s Bolkom Polívkom a Zuzanou Stivínovou si zahral napríklad v komédii Eliška má ráda divočinu.

Takto si budeme Dana pamätať:

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte