Jednou vetou

Vyparádená Heringhová s deťmi pod stromčekom. Prečo sa fotili naposledy?

Andrea Heringová sa tak, ako každý rok rozhodla zvečniť svoju rodinu na spoločnej vianočnej fotografii pri stromčeku

autorská koláž hlavne.sk, instagram AH

Celej rodine a známym pripravila originálne darčeky. Bývalá modelka a matka dvoch detí Borisa Kollára, Andrea Heringhová (38) si nenechala ujsť každoročnú tradíciu - fotenie pri vianočnom stromčeku s deťmi. Podľa záberov si to všetci poriadne užívali, ale prečo sa fotili spolu naposledy?

Pridajte sa k nám na facebooku – NÁJDETE NÁS TU

„Bolo to naše asi štvrté fotenie, neviem presne, ale všetci milujeme Vianoce a ja chcem mať každý rok pamiatku ako deti rastú,“ povedala pre hlavne.sk Andrea Heringhová, ktorá zverejnila na sociálnej sieti fotografie z vianočného fotenia.

Speváčka Emma Drobná na nákupoch. Čo si nakoniec vybrala?

Ako ďalej prezradila, je to pre ňu už tradicia. „Dávam tieto portréty potom aj rodine, ako darčeky. V rámiku je to veľmi pekné, originálne aj s venovaním a novoročným želaním,“ dodala sympatická brunetka a matka dvoch detí Borisa Kollára.

Strápnená misska Anna Amenová. Jej manžel chodí po obchodoch s milenkou!

Predvianočné fotenie si zdá sa, poriadne užívajú najmä deti. „Každý rok sa na to tešia aj keď to trvá dve-tri hodiny, ale pozorujem, že čím sú staršie tak už ich to asi menej baví. Neviem, či sme sa nefotili naposledy…,“ uzavrela Andrea Heringhová.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Modelka Eva Cifrová natočila šteklivé video. Takto sa pred kamerou otŕčala

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte