Jednou vetou

Babička Brychtová všetko stíha

Dovolenka, vnúčik, nákupy. Katarína Brychtová si užíva leto 2018.

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Nezastaví sa. Nákupy, varovanie, výlet vo Francúzsku a opäť pracovné povinnosti. Nedávno sme zastihli známu herečku Katku Brychtovú (51), ako varuje svojho vnúčika a o pár dní nato, ako starostlivo vyberá potraviny. Ako nám prezradila, súvisí to s prekvapením, ktoré pripravuje na jeseň.

Celeste Buckingham hazarduje s hlasivkami

Zdá sa, že obľúbená herečka je doslova na roztrhanie. Potom, ako sa zaradila medzi najmladšie babičky slovenského showbiznisu, pomáha svojej dcére s varovaním, ale pripravuje na jeseň aj prekvapenie svojim fanúšikom. Takto sme zastihli Katku Brychtovú pri rodinných aj pracovných povinnostiach.

Feldek na kávičke. S kým si to hrkútal?

„Pečiem sladké koláče a veľmi sa tomu teším, pretože finišujeme s mojou novou knižkou receptov,“ povedala pre hlavne.sk Katka Brychtová, ktorá si prednedávnom užila dovolenku vo Francúzsku. „Bol to poznávací zájazd, to najlepšie z Francúzska, nádherné. Trochu som si oddýchla a teraz som aj babkou, aj kuchárkou a dcéra s Leonkom (vnuk) mi pomáhajú fotiť v kuchyni. Onedlho odchádzajú naspäť do Ameriky, tak si spolu užívame a o chvíľu začínam skúšať aj predstavenie v divadle,“ zhrnula svoj program na najbližšie obdobie obľúbená herečka.

Modusák Janko Lehotský na nákupoch

O tom, že si dáva záležať na kvalitných surovinách, ktoré do receptov vyberá a zároveň stíha byť aj fešnou babičkou na plný úväzok svedčia zábery nášho fotografa. „Už na jeseň fanúšikovia budú môcť spoznať nové kulinárske výtvory,“ uzavrela s úsmevom K. Brychtová.

Detský kráľ Majster N. Všetkým rozdával radosť do poslednej chvíle

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte