Jednou vetou

Vyšťavená porota talentu – kto s kým flirtoval?

Porota Česko-Slovensko má talent, zľava: Jakub Prachař, Diana Mórová, Marta Jandová a Jaro Slávik

autorská koláž hlavne.sk, Michal Psota

Už onedlho sa na televíznych obrazovkách objaví ďalšia séria populárnej talentovej šou Česko-Slovensko má talent. Tvorcovia sľubujú opäť skvelú zábavu aj napätie. V stredu sa na bratislavskej Kolibe predstavila staronová porota, ale aj úplne nová moderátorská dvojica. Pozrite sa, ako ich hľadanie výnimočných ľudí doslova vyšťavilo a kto s kým mal ešte aj čas na flirtovanie!

Bude sa na čo pozerať! Odkazuje režisér Jeffo Minařík s porotou aj moderátormi Česko-Slovensko má talent. Siedmu sériu už čoskoro uvidíme na televíznych obrazovkách.

Toto je náš známy sexsymbol? Veď by ste ho vôbec nespoznali, či?

Ostrieľaného Juniora s Marcelom nahradila nová dvojica v zložení Lujza Garajová-Schrameková a David Gránsky. Drobnou úpravou prešlo aj zloženie poroty, medzi ktorými však nechýba známy „kat“ Jaro Slávik, Diana Mórová, do porotcovskej stoličky opäť zasadne aj  Jakub Prachař, ktorý v minulosti túto šou moderoval spolu s Martinom Pycom Rauschom. Nováčikom v tomto ročníku bude Marta Jandová, ktorá vystrieda stálicu poroty Talentu Luciu Bílu.

Títo politici sa radi svojkujú -pozrite si ich selfie

Na tlačovú konferenciu dobehli hlavní aktéri vyčerpaní, nevyspatí – priamo z nahrávania prvých dielov. Miestami pripomínali samotných súťažiacich, ktorí sa tiež pred kamerami neraz zapotili. O menší rozruch sa postaral porotca Prachař, ktorý sa začal hrať s pramienkom vlasov Diany Mórovej. Tá mu venovala široké úsmevy.

Známe osobnosti pomáhali, medzi nimi aj úspešná modelka. Poznáte ju?

Nekompromisný porotca Jaro Slávik sa tentoraz poriadne varil vo vlastnej šťave. Pitný režim však dodržiavali moderátori tejto šou, ktorých nič ich nevyrušovalo, ako ostatných. Viac nájdete v našej fotogalérii.

(kliknite na miniatúry)

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte 0910 554 995

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte