Jednou vetou

Za výhrou po štvornožky. Preteky lezúňov opäť zabavia všetkých v týchto mestách

Preteky lezúňov oslavujú svoje 10. narodeniny

autorská koláž hlavne.sk, Delta production

Je to ohromná zábava a zároveň tradícia pre najmenších! Známa súťaž lezúňov znovu uchváti celé Slovensko a zároveň to bude poriadna oslava. Preteky lezúňov majú krásne 10. narodeniny. Ak máte doma neposedných drobcov, zoberte ich na preteky, zapojiť sa môžete až v deviatich mestách. Pre najrýchlejších drobcov a ich rodičov sú pripravené parádne ceny. Autor myšlienky - Richard Vrablec nám povedal viac:

FOTO: Brazílsky fashion week priniesol tie najlepšie letné trendy

„Je to veľmi krásna tradícia a prví účastníci majú dnes už 11 – 12 rokov. Každým rokom záujem o tieto preteky rastie, čo ma neuveriteľne teší,“ hovorí pozitívne naladený Richard Vrablec, ktorý preteky lezúňov moderuje a organizuje od ich začiatku.

MOTO: Famózne SUV od Citroënu. Testovali sme C5 Aircross (FOTO A VIDEO)

Preteky lezúňov odštartovali už tento víkend v Lučenci a víťaza – najrýchlejšieho štvornožky lezúceho pretekára spoznáme tesne pred prázdninami a to 29. júna. Na víťaza čaká množstvo darčekov, ako napríklad ročná zásoba plienok, elektrické autíčko, týždenný pobyt s polpenziou pre celú rodinu v rodinnom hoteli v Poprade a ešte aj plno iných milých drobnosti.

FOTO: Rytmusa sme pristihli na nákupoch. Pozrite sa, čo vyberal!

Odmena však čaká na každého v podobe účastníckeho diplomu a iných maličkosti od partnerov podujatia. “Rád rozdávam radosť, úsmev a šírim dobrú náladu, preto ma teší, že sa každoročne nájdu ľudia s dobrým srdiečkom a podporia toto podujatie. Všetkým partnerom zo srdca ďakujeme a rodičom s ich drobcami držím palce,“ povedal nám  Richard Vrablec, ktorý svoju pozitívnu energiu rozdáva každý deň a to cez internetové Dobré rádio. Tam má populárny zabávač svoju pravidelnú rubriku  – Veľké maličkosti s  Richardom Vrablecom.

MÁTE DROBCA? TAK SA PRIHLÁSTE:

Zaregistrovať svojich drobcov do jednotlivých miest môžete na stránke www.pretekylezunov.sk. Ak v rodine malých pretekárov nemáte, príďte sa aspoň potešiť pohľadom na týchto malý drobcov a vychutnať si fantastickú rodinno-športovú atmosféru.

KDE SA BUDE SÚŤAŽIŤ?

sobota 4.5. ZOC MAX Žilina, nedeľa 5.5. SC EUROPA Banská Bystrica, nedeľa 12.5. STOP.SHOP. Liptovský Mikuláš, sobota 18.5. BORY MALL Bratislava, piatok 21.6. 1.Detský festival Nitra, sobota 22.6. CITY ARÉNA Trnava, nedeľa 23.6. ZOC MAX Prešov, sobota 29.6. Atrium OPTIMA Košice

FOTOGALÉRIA: (Kliknite na miniatúry)

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte 0910 554 995

Môže vás zaujímať

TECHNOLÓGIE: SpaceX poslala do vesmíru ďalších 58 družíc Starlink