Jednou vetou

Zažite vianočnú atmosféru s IMT Smile! Poďte s nami na koncert

Vyhrajte dva lístky na vianočný koncert skupiny IMT Smile

autorská koláž hlavne.sk, facebook

Vynikajúca atmosféra, skvelé publikum a pesničky aj v špeciálnych úpravách. Toto zažijete na Vianočných koncertoch IMT SMILE. Ivan Tásler spolu s bratom Mirom Vás osobne pozývajú (pozdravy nájdete nižšie) zažiť jedinečné stretnutie s kapelou, ktorej pesničky Vás vždy dostanú. Máme 2 vstupenky na ich koncert, ktorý bude v sobotu (8. 12.) v Bratislave. Ako ich vyhrať? Čítajte ďalej:

IMT Smile vydávajú nový singel Poď so mnou

Nezabudnuteľný večer plný skvelej muziky, známych pesničiek, vynikajúcej energie a dobrá nálada. To Vás čaká na koncertoch IMT SMILE. Kapela len prednedávnom ukončila svoje úspešné turné MT Smile Amfiteáter Tour 2018, ktoré si pozrelo rekordných 31 tisíc divákov a už prichádzajú s ďalším programom.

Na Krištáľové krídlo sú nominovaní IMT Smile, Valihora i Knechtová

Tentoraz skupina pripravila predvianočné koncerty v bratislavskej Inchebe a košickej Steel Arene, ktoré sa už pre fanúšikov stali veľkou tradíciou. Bratislavčania si dokonca môžu vybrať z dvoch dátumov. Na Mikuláša (6. 12. ) a potom ešte v sobotu 8. decembra to spolu s vami roztočia.

Toto zažijete iba s IMT SMILE

Ivan Tásler pozdravuje čitateľov hlavne.sk a teší sa na stretnutie s Vami na Vianočných koncertoch IMT SMILE 2018. Na toto sa môžete tešiť: (kliknite na záznam pod obrázkom):

Ivan Tásler | foto: TASR

Na koncerty a fanúšikov sa teší aj Ivanov starší brat Miro:

Miroslav Tásler | foto: TASR

Ako hrať o vstupenky IMT SMILE VIANOČNÝ KONCERT 2018?

Je to úplne jednoduché. Veď je tu Mikuláš. Tak poďte na náš facebook (NÁJDETE NÁS TU) a nájdite tam tento článok. Do komentárov napíšte, ktorú pesničku si začnete hneď spievať, keď sa povie IMT SMILE? A ste v hre!

Zo všetkých komentárov vyberieme na Mikuláša (6. 12.) jedného z Vás a dve vstupenky na koncert v Bratislave (8. 12.) budú Vaše. Meno víťaza zverejníme na našom facebooku. Idete do toho? Držíme palce 🙂

Na koncerte sa môžete tešiť na novinku:

Určite aj toto zahrajú IMT SMILE:

A čo táto?

…a samozrejme „klasika“:

a ďalšie a ďalšie si zaspievate na VIANOČNOM KONCERTE IMT SMILE 2018.

SÚŤAŽ: Poďte s nami na MEJDAN ROKU 2018 MICHAL DAVID!

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte