Jednou vetou

Zľavy ho vytiahli do obchodu. Maestro textár Peteraj si nevedel vybrať

Básnik a textár Kamil Peteraj si obzeral zlacnené módne kúsky

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Zdá sa, že zimné výpredaje lákajú do obchodu naozaj všetkých. Aj známe tváre nie sú výnimkou. Jednu z nich, ikonu našej populárnej hudby Kamila Peteraja (73) sme pristihli v nákupnom centre, ako si obzerá značkové kúsky za výhodné ceny. Prezradil nám, koľko peňazí tam minul a čo si napokon vybral. Pozrite si galériu nižšie.

Buduje si tím? Tomáš Drucker na kávičke so známym moderátorom z Markízy

Zľavy, výpredaje, likvidácia tovaru – valí sa to na nás momentálne skoro zo všetkých obchodov. Dobehlo to aj známeho básnika a výnimočného textára slovenských hudobníkov Kamila Peteraja, ktorého sme pred pár dňami zastihli v nákupnom centre.

Narobí vietor v politike? Dorota Nvotová má takéto predstavy

„Mali pri vchode lákavé pútače a tak som išiel na prieskum trhu,“ vysvetlil pre hlavne.sk Kamil Peteraj, ktorého texty si dodnes spievajú všetky generácie.

Modusák Janko Lehotský na nákupoch

Autor hitov ako Balada o poľných vtákoch, Vyznanie, Dievčatá, Medulienka, či Horehronie, ktorý je okrem iného aj držiteľom Krištáľového krídla, nám aj hneď upresnil dôvod, prečo sa ocitol v obchode a koľko tam oplieskal peňazí.

Miláčik večierkov Fedor Šrobár († 52) to tu navždy zabalil

„Čakal som na známeho, mali sme sa v tom centre stretnúť, len som došiel priskoro. Napokon som nič nekúpil, mám všetko, čo potrebujem, ale boli to kvalitné veci…,“ dodal Peteraj, ktorý si krátil chvíle pred stretnutím obzeraním zlacneného tovaru. Snáď nabudúce už odíde aj s plnou taškou, pomysleli si možno predavačky, ktoré nášho známeho textára ihneď spoznali.

Krištáľové krídlo 2018 získalo jedenásť slovenských osobností a odborníkov

FOTOGALÉRIA: (kliknite na miniatúry)

Toľkoto chcú Slováci oplieskať peňazí na výpredajoch tento rok

Kamil Peteraj napísal texty ku viacerým hitom, ktoré si dodnes spievajú všetky generácie a pesničky patria k najhranejším v rádiách.

V slepých uličkách:

Balada o poľných vtákoch:

Horehronie:

Vyznanie:

Pridajte sa k nám aj na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte