Jednou vetou

Známa herečka zo seriálu Priatelia urobila veľké rozhodnutie a potešila fanúšikov!

Sitkom Priatelia je považovaný za jeden z najpopulárnejších televíznych seriálov

autorská koláž hlavne.sk, Getty images

Roky trvala na svojom a hovorila, že to nikdy neurobí, napokon však podľahla. Pozrite sa, čo spravila známa tvár zo seriálu Priatelia, Jennifer Aniston!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Hoci tvrdila, že si konto na Instagrame nikdy nezaloží, opak sa stal pravdou. Jennifer Aniston (50) sa v utorok pridala k svojim známym hereckým kolegom a vytvorila si účet na jednej z najrozšírenejších sociálnych sietí. Rozhodnutím však stihla pokoriť aj Guinnessov rekord.

FOTO: Makajú vo dne v noci. Známi youtuberi nezaháľali ani popri káve!

Na jej účte sa totiž v priebehu 5 hodín a 16 minút objavilo viac ako 1 milión sledovateľov, čím prekonala doposiaľ najlepší „čas“ na zisk milióna sledovateľov, ktorým sa pýšili princ Harry a jeho manželka Meghan – piatimi hodinami a 45 minútami. Aktuálne má herečka na účte viac ako 11 miliónov sledovateľov a ich počet stále stúpa.

FOTO a VIDEO: Pozrite si tie najkrajšie miesta na zemi!

Nadšení fanúšikovia už pri prvej fotke, ktorú Aniston zverejnila dúfali, že sa obľúbený seriál Priatelia opäť vráti na obrazovky. Nebude to však tak, čo potvrdila aj samotná herečka, ktorá dohady o pokračovaní vyvrátila.

FOTO: Hviezdna návšteva z Hollywoodu. Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas na Slovensku spoznávali aj naše krásy

„Všetkým nám to chýba – každý deň. Bez toho by som nebola nič, ale ak by sme aj chceli natáčať ďalej, nikdy to už nebude také dobré, ako to bolo, tak prečo to urobiť? Zničili by sme to,“ vyjadrila sa k pokračovaniu seriálu Jennifer Aniston.

FOTO: Toto vás dostane. Pozrite si najslávnejšie zvieratká na internete

Instagramu napokon podľahla aj Jennifer Aniston:

Podaril sa jej aj Guinnessov svetový rekord. Na sociálnej sieti si ju za 5 hodín a 16 minút pridalo 1 milión sledovateľov:

View this post on Instagram

Congratulations to @jenniferaniston who now holds the record for the fastest time to reach one million followers on @instagram – just 5 hrs and 16 mins ⏱️🏅⁣ ⁣ Her first post was a selfie with her fellow Friends cast members, kept her introduction to the photo and video sharing social media network simple with a bio that read 'Friends call me Jen'.⁣ ⁣ The record was previously held by Prince Harry and Meghan Markle – the Duke and Duchess of Sussex – who launched @sussexroyal in April this year and reached one million followers in five hours and 45 minutes. Click the link in our bio to read the full story. 📷 via Shutterstock _______________________________________________________ #friends #jenniferaniston #instagram #followers #guinnessworldrecords #officiallyamazing

A post shared by Guinness World Records (@guinnessworldrecords) on

POTEŠILA AJ ZNÁME OSOBNOSTI:

View this post on Instagram

Hi Jen! x

A post shared by David Schwimmer (@_schwim_) on

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

TECHNOLÓGIE: SpaceX poslala do vesmíru ďalších 58 družíc Starlink