Jednou vetou

Známe osobnosti pomáhali, medzi nimi aj úspešná modelka. Poznáte ju?

Úspešná slovenská modelka Soňa Štefková (30)

autorská koláž hlavne.sk, Michal Psota

Herci, speváci, umelci ale aj športovci opäť vyrazili na bicykloch do ulíc v Bratislave a ich cieľom je pomôcť tým, ktorí to najviac potrebujú. Pozrite sa, kto sa ocitol v päťdesiatke známych osobností! Finalistka Miss Slovensko 2010, úspešná modelka doma aj v zahraničí - Soňa Štefková (30).

Znovu sa spojili, aby pomohli tým ktorí potrebujú najviac – chorým deťom a vyzbierali pre ne čo najviac financií. Tie budú použité na nákup nevyhnutných pômocok pre ne. Tento rok sa organizátori charitatívneho projektu Misia 07 rozhodla pomôcť a zbierať pre tieto deti:

  • 7 ročnú KLÁRKU s DMO spastickou kvadruparézou (špeciálny bicykel)
  • 5 ročného DAMINAKA so spastickou tetraplegickou DMO (motomed)
  • 15 ročnú VIKTORKU so psychomotorickou retardáciou na úrovni II. Trimenonu, afáziou, epilepsiou a axiílnou hypotóniou (posteľ, čistička vzduchu, umývadlo na vlasy pre ležiacich pacientov, polohovací valec)
  • 11 ročného HUGA s Downovým syndrómom a ťažkým mentálnym postihnutím (špeciálny iPad na komunikáciu)
    + ďalšie deti

Tento rok sa zišla päťdesiatka známych tvárí osobností medzi ktorými nechýbali Roman Pomajbo, Marián Mitaš, Danica Jurčová, Linda Ballová, Martin Korbelič, Juraj Bača a nemohol chýbať ambasádor projektu Nikita Slovák. Viac o projekte nájdete tu.

Video: Heľenine oči nakrútili videoklip k piesni Obchádzka

Ľudia si môžu vybrať konkrétnu osobnosť, ktorá im prinesie krásny certifikát (autorom je Peter Stankovič), vtedy zaplatia 50 eur, alebo to nechajú na dispečing, ktorý vyšle prvú voľnú osobnosť, ktorá sa nachádza v meste – na bicykli (dorozumievajú sa pomocou vysielačiek). Minulý rok sa takto podarilo vyzbierať takmer 13-tisíc eur.

Boj o prezidenta – čo poviete na tieto postavičky?

Misiu 07 dnes podporila aj finalistka Miss Slovensko 2010 Soňa Štefková, ktorá si v nabitom diári našla čas a prišla podporiť túto charitatívnu akciu. Soňa žne úspechy po celom svete, istý čas žila v Mexiku, kde robila kampaň pre svetové značky – Pepsi, Toyota, Corona a iní.

EXKLUZÍVNE: Anglický Pavarotti v Bratislave! Takto sa mu u nás páči

„Som veľmi rada, že sa mi podarilo prísť a podporiť tento projekt.Veľa som o ňom už počula a páči sa mi. Verím, že vyzbierame čo najviac peňazí pre detičky…“ povedala pre hlavné.sk úspešná modelka a odfrčala na bicykli odovzdať darcom certifikát. Pozrite sa, ako jej to na Misii 07 pristalo.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

 

 

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte