Jednou vetou

Známy hudobník sa nazastaví ani pri obede. Takto maká Yxo z Hexu

Tomáš „Yxo“ Dohňanský zo skupiny Hex

autorská koláž hlavne.sk, Instagram

Basgitarista kapely Hex, Yxo prežíva momentálne stále náročné a smutné obdobie, možno práve pre to sa oddáva práci. Iba nedávno sa vybral na obed, ani pri obede si však nedoprial oddych!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Iba v auguste prišiel Tomáš Dohňanský, basgitarista kapely Hex, známy ako Yxo o dlhoročného kamaráta a zakladajúceho člena najznámejšej slovenskej kapely, Ďuďa. Odvtedy hudobník smúti, na verejnosti sa neukazuje, v tichu a pravdepodobne bez oslavy prežil dokonca aj svoje 47. narodeniny začiatkom septembra.

FOTO: Zbohom Ďuďo. Za spevákom kapely HEX smútia viacerí hudobníci

Iba nedávno ho však  hlavne.sk zachytilo počas obeda v centre Bratislavy. Na obed sa Yxo vybral do známeho nákupného centra v bratislavskom Starom meste, oddych si však počas jedenia nedoprial.

FOTO: Mary Bartalos oslávila meniny na prechádzke s rodinkou!

Obed si v ázijskej reštaurácii vychutnával čínskymi paličkami, počas jedenia sa však oddával práci na notebooku. Yxo si stihol vybaviť aj krátky telefónny hovor a po niekoľkých minútach z reštaurácie odišiel.

FOTO: Cifrovci sa dočkali. Sajfa sa pochválil novonarodenou dcérkou!

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Nafotené v spolupráci s HUAWEI

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte