Jednou vetou

Zuzana Kanócz a Juraj Loj: Bábätka sa nevedia dočkať

Herci Zuzana Kanócz a Juraj Loj sa stanú trojnásobnými rodičmi

autorská koláž hlavne.sk, Michal Psota

Bocian nad nimi intenzívne krúži. Herecká dvojica Zuzana Kanócz (38) a Juraj Loj (35), ktorí už spolu vychovávajú dve deti, sa stanú opäť rodičmi. Obľúbená a sympatická dvojica z televíznych seriálov a divadla si takto užívala posledné chvíle pred pôrodom - na romantickej prechádzke v centre Bratislavy (foto na konci článku). Budú mať 4-ročný Lucas a 2-ročná Izabellka bračeka alebo sestričku? Kedy pribudne do rodiny nový člen?

To snáď nie je pravda. Takto sa bavia ľudia na festivaloch vo svete?!

Už onedlho ich čakajú najkrajšie povinnosti. Opäť sa stanú rodičmi. Herecká dvojica Zuzana Kanócz a Juraj Loj sa veľmi tešia na svojho tretieho potomka. Rovnako zvedaví sú na svojho súrodenca aj ich deti, 4-ročný Lucas a 2-ročná Izabellka. „Lucasko mi povedal, že chce byť pri pôrode a veľa sa vypytuje, kedy u nás pristane ten bocian…“ vyjadrila sa pre hlavne.sk herečka Zuzana Kanócz.

Po dlhej dobe prvý úsmev na tvári. Polepšuje sa známej herečke?

Sladké tajomstvo o tom, či pribudne do rodiny chlapček alebo dievčatko si herecká dvojica zatiaľ necháva pre seba. „Juraj je ku mne pozorný a myslí na každý detail. Nechali sme deti u rodičov a chceli sme sa prejsť trochu mestom,“ žiari šťastím budúca mamička Z. Kanócz a dodala: „Termín pôrodu sa blíži a všetci sa tešíme na koniec augusta.“ (pozrite si fotografie na konci článku)

Čaba, akože fakt neblázni. Takto oslávi Elán svoju päťdesiatku

Dvojica si svoje súkromie veľmi dobre stráži o čom svedčí aj fakt, že informáciu o treťom bábätku si dlho nechávali pre seba. Tajnostiam však odzvonilo v máji, keď sa herečka objavila so svojím partnerom na spoločenskej akcii a z pohľadu na jej šaty bolo hneď všetkým zrejmé, že Zuzana a Juraj sú opäť v radostnom očakávaní, tentoraz svojho tretieho potomka.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Kúpanie s deťmi – jazero alebo bazén?

 

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte