Bratislava bude turistov lákať vo Viedni na svetový šampionát v ľadovom hokeji

Štadión Ondreja Nepelu v Bratislave

zdroj: TASR

Bratislava bude na veľtrhu cestovného ruchu vo Viedni od 10. do 13. januára lákať turistov na májové majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji, ktoré sa budú konať v hlavnom meste a v Košiciach.

Na veľtrhu Ferien Messe Wien sa predstaví aj maskot tohtoročného šampionátu Macejko. Informovali z Bratislavskej organizácie cestovného ruchu (BOCR) – Bratislava Tourist Board (BTB).

Perinbaba si nedá povedať. Takto má zasnežiť na celé Slovensko!

Stánok Bratislavy vo Viedni bude v znamení blížiacich sa majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji. „Počas celého veľtrhu bude pripravená someliérska prezentácia vinárstva a vinohradníctva, ochutnávka bratislavských špecialít a zaujímavý sprievodný program s hokejovou tematikou,“ uviedla BTB.

Veľtrh cestovného ruchu Ferien Messe Wien je najväčším veľtrhom v Rakúsku pre širokú verejnosť a B2B stretnutia na základe predchádzajúcej dohody.

Je určený pre spolkové krajiny Viedeň, Dolné Rakúsko a Burgenland. Viac ako 800 vystavovateľov z 80 krajín predstavuje posledné trendy v trávení dovolenky.

Dodávka tepla pre Martin a Vrútky je prerušená, dôvodom je havária horúcovodu

Počas štyroch dní veľtrh navštívi viac ako 153.000 návštevníkov, čo predstavuje jedinečnú možnosť pre subjekty cestovného ruchu prezentovať svoju značku a ponúkané produkty.

Môže vás zaujímať

Vodič narazil do plotu vo Veľkých Uherciach, bol pod vplyvom alkoholu