Jednou vetou

Takáto električka sa len tak nevidí. Pozrite sa, čo čakalo na cestujúcich!

Vodič Pavel Durec má naozaj veľké srdce. Roky oslavuje so svojimi cestujúcimi

autorská koláž hlavne.sk, facebook DPB

Úžasné prekvapenie pre všetkých cestujúcich v Bratislave! O to viac, že to celé "spískal" jeden z vodičov Dopravného podniku v hlavnom meste. Celý pondelok, od rána si v jeho električke našli cestujúci drobné sladkosti. Vieme, ako dlho a prečo to celé organizuje, ale aj to, čo hovorí na jeho aktivitu samotný zamestnávateľ. Toto sa len tak nevidí každý deň!

Pridajte sa k nám na facebooku – NÁJDETE NÁS TU

Oslávenec Pavel spolu s pomocníčkami v slovenských krojoch. | Zdroj: Facebook Dopravný podnik Bratislava

Mestskú hromadnú dopravu denne využívajú tisíce ľudí. Dnešný deň je však výnimočný. Pavel Durec (57), ktorý pracuje v Dopravnom podniku vyše 36 rokov pripravuje už niekoľko rokov v deň svojich narodenín pre všetkých cestujúcich milé prekvapenie.

VIDEO: Reklamy, ktoré pobavia. Takto nás lákali kedysi automobilky

„Rozvešal som v električke číslo 9 (ktorou jazdí v Bratislave – pozn. red.) cukríky, sladkosti a vybavil aj šarmantné hostesky, ktoré rozdávali všetkým cestujúcim sladké jabĺčka,“ uviedol nadšene Pavel, ktorý túto tradíciu organizuje na svoje narodeniny už ôsmy rok. Ako priznal, od samotných cestujúcich za to nič nechce, len to, aby mali príjemnejší deň na trase, ktorou vozí ľudí.

Bŕŕŕ, Andrej Danko a opoziční lídri mali ťažkú nedeľu…

„Jedna pani sama pýtala, že či niečo oslavujem, tak som sa jej priznal a na konečnej mi potom zaspievali veľa šťastia…Bol som dojatý a poďakoval som sa im za to,“ dodal Pavel.

Myslíte na svoju budúcnosť? Ak máte fantáziu a milujete kameň ponúkame inšpiráciu…

O tomto vodičovi MHD v Bratislave je známe, že podobné prekvapenie robí aj napríklad vo Vianočnej električke, ktorá premáva v centre mesta počas adventu. „Pozývam všetkých na Mikuláša, poslušné detičky dostanú sladkú odmenu a možno niektorým dohovorí aj čert,“ uzavrel pre hlavne.sk Pavel. Oslávencovi želáme všetko najlepšie 🙂 Jedinečnú narodeninovú električku si môžete pozrieť aj v našej galérii nižšie:

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Viete o podobných zaujímavostiach? Napíšte nám tip na redakcia@hlavne.sk

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru