Bratislavský región sa bude prezentovať v Berlíne

Turizmus regiónu Bratislava/ Bratislava Region Tourism
Krajská organizácia cestovného ruchu Bratislava Region Tourism bude od stredy 7.marca do nedele 11.marca prezentovať bratislavský región na veľtrhu cestovného ruchu v nemeckom Berlíne. Takmer 200 000 návštevníkov tak bude mať možnosť spoznať Bratislavu, Malokarpatsko, Záhorie a Senec.

Bratislava Region Tourism bude súčasťou slovenskej expozície pod gesciou sekcie cestovného ruchu Ministerstva dopravy a výstavby SR.

„Berlínsky veľtrh cestovného ruchu si od roku 1966 vybudoval silnú pozíciu a patrí medzi najvýznamnejšie podujatia cestovného ruchu. Pre bratislavský región je účasť na takýchto podujatiach nielen prestížou možnosťou nadviazať zahraničné kontakty, ale je pre nás aj inšpiráciou a možnosťou porovnania, ako pracujú s ponukou pre turistov tí najlepší,“ vyjadril sa výkonný riaditeľ KOCR BRT Lukáš Dobrocký.

Prezentácia krajskej organizácie cestovného ruchu Bratislava Region Tourism je súčasťou 52. ročníka veľtrhu cestovného ruchu ITB Berlín. V Berlíne sa na 160 000 štvorcových metroch štvorcových predstavilo 187 krajín z piatich kontinentov, ktoré zastupovalo viac ako 10 000 vystavovateľov. Minulý rok sa veľtrhu zúčastnilo 180 000 návštevníkov, z ktorých 120 000 predstavovala odborná verejnosť. Súčasťou veľtrhu budú aj odborné konferencie, prednášky a semináre z rôznych oblastí cestovného ruchu.

KOCR Bratislava Region Tourism v tomto roku predstaví bratislavský región aj na veľtrhu cestovného ruchu WTM London v dňoch 5.- 7. novembra 2018.

Môže vás zaujímať

Vo štvrtok len malá oblačnosť s teplotami do 22 stupov Celzia