Jednou vetou

Premávka cez Blumentál bola obnovená, MHD však stále mešká

Ilustračné foto

Foto: TASR

Premávka električiek cez bratislavský Blumentál bola obnovená. Dopravný podnik mesta Bratislava (DPB) však stále varuje pred výraznými meškaniami. DPB o tom informuje na sociálnej sieti. Prerušenie premávky spôsobilo zablokované auto na zastávke. Napriek obnoveniu premávky DPB naďalej varuje pred výraznými meškaniami na električkových trasách 3, 7 a 9 a autobusoch 31, 39 a 94.

Aktualizované 9.03

Po Blumentálskej ulici nepremávajú električky obojsmerne. Náhradná trasa smeruje cez Vazovovu a Špitálsku ulicu. Dopravný podnik mesta Bratislava (DPB) upozorňuje na veľké meškanie dotknutých liniek. DPB o tom informuje na sociálnej sieti.

Električka 3 premáva cez Vazovovu ulicu, neobsluhuje zastávku Blumentál ani Námestie SNP, pokračuje cez Jesenského na Námestie Ľudovíta Štúra a Šafárikovo námestie. Sedmička jazdí od Račianskeho mýta cez Vazovovu, Špitálsku, Námestie SNP, Obchodnú ulicu a STU na Hlavnú stanicu.

DPB pri tendri na 85 autobusov využije novú metódu na výber výhercu

Električka číslo 9 premáva od Krížnej priamo po Špitálskej, otáča sa cez Jesenského a pokračuje cez Námestie Ľudovíta Štúra a Šafárikovo námestie. Neobsluhuje Blumentál, STU, Vysokú, Poštovú a Námestie SNP.

Môže vás zaujímať

Primátor Malaciek podáva trestné oznámenie na Sulíkovho poslanca