Jednou vetou

Festival spoločenských hier HRAtislava otvoril svoj desiaty ročník

Ilustračné foto

foto: Pixabay.com

Počas prvého decembrového víkendu odštartoval v bratislavskej Inchebe jubilejný desiatky ročník Festivalu spoločenských hier HRAtislava. V rámci podujatia sa môžu spolu zabaviť rodičia s deťmi, partie mladých aj starších či jednotlivci, ktorí majú radi hlavolamy, vedomostné súťaže, strategické hry či iné formy spoločenskej zábavy.

Organizátori predstavia novinky herného sveta. V ponuke sú však aj tradične známe stolové, kartové, postrehové či počítačové hry. „Príjemnou výhodou sú desiatky milých vysvetľovačov z iHRYska, ktorí účastníkov naučia pravidlá či pomôžu vybrať vhodnú hru,“ sľubujú organizátori. Tento ročník „najhravejšieho podujatia na Slovensku“ prinesie podľa nich aj zaujímavý doplnkový program. Návštevníci si môžu vybrať, akým darčekom potešia blízkych počas Vianoc.

Preteky formulí, objavovanie neznámych zemí, usporadúvanie histórie Slovenska a Česka či testovanie rýchlosti a mnohé ďalšie hry sú lákadlom, ktoré už v prvý deň podujatia zaručili účastníkom veselé zážitky. Festival potrvá do nedele (2.12).

Môže vás zaujímať

PEZINOK: Vodičovi zakázali jazdu, o chvíľu ho stretli znovu