Jednou vetou

Medzi Budmericami a Báhoňom došlo k nehode. Vyžiadala si dve obete

Ilustračné foto

Foto: TASR

Nedzi obcami Budmerice a Báhoň v okrese Pezinok sa v stredu ráno stala dopravná nehoda, ktorá si vyžiadala dve ťažko zranené. K čelnej zrážke dvoch áut došlo na ceste tretej triedy, úsek je dočasne neprejazdný.

Nedzi obcami Budmerice a Báhoň v okrese Pezinok sa v stredu ráno stala dopravná nehoda, ktorá si vyžiadala dve ťažko zranené. K čelnej zrážke dvoch áut došlo na ceste tretej triedy, úsek je dočasne neprejazdný. TASR o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Lucia Mihalíková.

Podľa doterajších informácií prechádzala vodička auta zn. Alfa Romeo s dunajskostredským evidenčným číslom po ceste v smere z Budmeríc do Báhoňa. V pravotočivej zákrute z doposiaľ presne nezistených príčin dostala pravdepodobne šmyk a prešla do protismeru. Následne sa zrazila s vozidlom zn. Peugeot 206 s pezinským evidenčným číslom.

V bratislavskej Mlynskej doline došlo k zrážke auta a MHD

„Ťažko zranená vodička vozidla Alfa Romeo bola záchranárskym vrtuľníkom prevezená do jednej z bratislavských nemocníc a zranená vodička vozidla zn. Peugeot prevezená službou rýchlej zdravotnej pomoci do nemocnice v Trnave,“ doplnila Mihalíková. Dychová skúška alkohol u druhej vodičky nepotvrdila, prvej vodičke bol nariadený odber krvi.

Škoda bola predbežne vyčíslená na 5000 eur. Príčiny a okolnosti dopravnej nehody sa vyšetrujú.

Môže vás zaujímať

Súd dal za pravdu hlavnému mestu, že má mať prístup k meniarni Dolné Krčace