Mestskí a štátni policajti kontrolovali prevádzkové jednotky

Ilustračné foto

foto: Polícia SR

Kontrolu zameranú na prevádzkové jednotky a dodržiavanie verejného poriadku vykonali príslušníci Mestskej polície (MsP) hlavného mesta SR Bratislavy a Policajného zboru SR v noci z piatka (17.8.) na sobotu. Zistili pri nej viaceré priestupky a uložili pokuty. Informovala hovorkyňa MsP Tatiana Kurucová.

Mestskí a štátni policajti podľa nej skontrolovali viaceré lokality centra mesta ako Župné námestie, Obchodnú ulicu, Kollárovo námestie, Židovskú či Beblavého ulicu.

„Výsledkom akcie bolo zistenie štyroch priestupkov týkajúcich sa čistoty a poriadku na verejnosti, v štyroch prevádzkach boli zistené nedostatky, pričom v troch z nich chýbal protokol o meraní hlučnosti a v ďalšej neboli dodržané stanovené prevádzkové hodiny na exteriérové sedenie,“ objasnila hovorkyňa MsP.

Nepotvrdili výskyt atrazínu na Vodnom diele Gabčíkovo

Blokové pokuty boli podľa jej slov uložené celkovo trom prevádzkam, jedna prevádzka bola oznámená na správny orgán. Priestupky týkajúce sa čistoty a poriadku boli vyriešené napomenutím. Mestskí policajti budú obdobné kontroly vykonávať aj naďalej, dodala Kurucová.

Môže vás zaujímať

Mestskí policajti v Bratislave zadržali ozbrojených Ukrajincov