Jednou vetou

Obvinili šesť osôb zadržaných pri protidrogovej akcii ROKOK

Ilustračné foto

TASR/AP

Policajný vyšetrovateľ obvinil šesť z 20 zadržaných osôb počas veľkej policajnej protidrogovej akcie, ktorá sa uskutočnila na záver minulého týždňa v bratislavských Podunajských Biskupiciach.

„Policajný vyšetrovateľ obvinil šesť z 20 zadržaných osôb počas veľkej policajnej protidrogovej akcie, ktorá sa uskutočnila na záver minulého týždňa v bratislavských Podunajských Biskupiciach.“ uviedol v pondelok  hovorca Prezídia Policajného zboru SR Michal Slivka. Prípadným vzatím do väzby obvinených sa zaoberá Okresná prokuratúra Bratislava II.

Zatkli aktivistu za skandovanie „Preč s poľským fašizmom!“

Akcia jednotky NAKA, ktorá vyplynula z operatívno-pátracej činnosti, sa uskutočnila vo štvrtok (20. 6.). „Išlo o realizáciu akcie ‚ROKOK‘, zameranej na drogovú trestnú činnosť v bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice,“ spresnil Slivka.

Okrem zadržania osôb, o čom v čase akcie informovala polícia na sociálnej sieti, vykonali policajti päť domových prehliadok a päť prehliadok iných priestorov, pozemkov alebo vozidiel. Zaistili pri tom veci, ktoré sa podrobujú znaleckému skúmaniu kriminalistickými expertmi.

Môže vás zaujímať

PEZINOK: Vodičovi zakázali jazdu, o chvíľu ho stretli znovu