Jednou vetou

Premávka v Bratislave a na príjazdových komunikáciách je spomalená

Ilustračná foto

zdroj: TASR/AP

So zdržaním desať až 20 minút musia v piatok ráno počítať vodiči na bratislavských cestách a vstupoch do hlavného mesta. Na viacerých úsekoch sa tvoria kolóny. Informujú o tom Zelená vlna RTVS a Stella centrum.

Zdržanie do 20 minút hlásia vodiči v Bratislave na ulici Svornosti a na Popradskej v smere do mesta, v Dunajskej Lužnej v smere do Rovinky a do Bratislavy.

Kolóny a zdržanie do 15 minút vodiči hlásia na D2 za Stupavou v smere do Bratislavy, v hlavnom meste na Hradskej v smere do Vrakune do centra, na D1 pred vjazdom do Bratislavy, pred Prístavným mostom, v smere od Senca, v Moste pri Bratislave v smere do Bratislavy a v Ivanke pri Dunaji od Bernolákova smerom do hlavného mesta.

Mŕtvy muž v areáli kasární bol zavraždený, chytili podozrivého

S približne desaťminútovými kolónami je potrebné podľa Stella centra počítať na viacerých úsekoch. Napríklad na Račianskej v smere do mesta, ale aj v smere z Čiernej Vody a z Vajnôr.

Podľa Zelenej vlny RTVS sa v piatok v ranných hodinách stala na Panónskej smerom na Most SNP dopravná nehoda. Blokovaný je jeden pruh.

Môže vás zaujímať

PEZINOK: Vodičovi zakázali jazdu, o chvíľu ho stretli znovu