V Rusovciach organizujú pátraciu akciu po nezvestnej Nadežde Ondejkovej

Ilustračná foto

Foto: Polícia SR

V bratislavskej mestskej časti Rusovce organizujú v sobotu (23. 3.) pátraciu akciu po 35-ročnej matke troch detí Nadežde Ondejkovej, ktorá je nezvestná od 14. januára. Po žene budú pátrať v Rusovciach, v susednej bratislavskej mestskej časti Čunovo a v ich okolí. Informuje o tom Slovenská pátracia služba na sociálnej sieti.

„Zraz bude 23. marca o 9.00 h na Miestnom úrade v Rusovciach. Z organizačno-taktického hľadiska žiadame viacčlenné kolektívy a organizácie, aby nás informovali o svojej účasti vopred na mail operacne@patracka.sk,“ spresnila Slovenská pátracia služba. Zároveň záujemcov žiada, aby sa na pátraní nezúčastňovali vo vojenských uniformách či v tmavých odevoch z dôvodu prehľadnosti v rojnici.

Nadeždu Ondejkovú z Rusoviec naposledy videli 14. januára v mieste jej trvalého pobytu. Odvtedy o sebe nepodala žiadnu správu a miesto jej súčasného pohybu a pobytu nie je známe.

Foto: Pod hradom sa bude stavať. Čo tam plánujú?

Nezvestná je vysoká približne 175 centimetrov, má štíhlu postavu, gaštanovohnedé dlhšie vlasy a zeleno-hnedé oči. Naposledy mala oblečenú čiernu prešívanú bundu, modré rifle a čierne čižmy.

Akékoľvek informácie o nezvestnej je možné oznámiť na najbližší policajný útvar alebo na bezplatnú policajnú linku 158.

Môže vás zaujímať

Bratislava si zoberie úver 50 miliónov eur od Európskej investičnej banky