Jednou vetou

Vo Vrakuni niekto úmyselne zapálil tri autá

Na Slatinskej ulici v bratislavskej Vrakuni v stredu 7. novembra 2018 nadránom horeli autá

foto: TASR - Ivan Kríž

Na Slatinskej ulici v bratislavskej Vrakuni v stredu nadránom horeli autá. Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff. Znalec podľa jeho slov potvrdil, že príčinou požiaru bolo úmyselné zapálenie jedného z vozidiel.

aktualizované: 15:06

 „Podľa doterajších informácií od požiaru osobného motorového vozidla značky Audi A6 došlo k rozšíreniu požiaru na ďalšie motorové vozidlá, ktoré boli zaparkované v jeho blízkosti – Toyota Corolla a Škoda Fabia,“ priblížil hovorca. Hasiči požiar uhasili, nikto sa pri ňom nezranil. Pri požiari však vznikla škoda približne 22.000 eur.

Klamár Kolesík bude kontrolovať hlasy v domove seniorov, kde šéfuje jeho partnerka

Podľa vyjadrení obyvateľov Slatinskej ulice k incidentu došlo približne okolo 4.30 h v stredu. Ešte v popoludňajších hodinách bolo na mieste vidieť tri zaparkované zhorené vraky áut.

Koncom júla v blízkosti Slatinskej ulice, na Bebravskej, došlo podobne v ranných hodinách k silnej explózii v zrekonštruovanom zdravotnom stredisku, respektíve v jednej z jeho prevádzok. Pri výbuchu neutrpela zranenia žiadna osoba, ale poškodené boli aj viaceré zaparkované autá.

Môže vás zaujímať

PEZINOK: Vodičovi zakázali jazdu, o chvíľu ho stretli znovu