Jednou vetou

Čaká nás chladný víkend s rôznorodým programom!

Víkendové tipy posielajte na redakcia@hlavne.sk

autorská koláž hlavne.sk

V sobotu zasiahnu celé Slovensko prehánky s teplotami okolo 13 stupňov, v nedeľu by podľa SHMÚ malo byť polooblačno, s chladnými teplotami okolo 11 stupňov Celzia. Nič vám však nezabráni užiť si poriadne skvelý program. Pozrite si ponuku, ktorú prináša hlavne.sk!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Ilustračné foto

SOBOTA

Jarmok vás už v sobotu privíta v Mošovciach, Topoľčanoch, Detve, Vlčanoch, Trenčíne aj v Mlynoch. O hlad sa postará Klobásový festival v Bojniciach a Moldave nad Bodvou, Jabl(on)kové kumštovanie v Jablonke, či 10. majstrovstvá okresu Partizánske vo varení guľášu, ktoré prebehnú v Partizánskom.

Jeseň vystrkuje rožky: Toto sú najlepšie recepty proti chrípke a prechladnutiu

Ilustračné foto | Zdroj: canva.com

V sobotu čaká bohatý program aj športových nadšencov. Tešiť sa môžu na Healthy run v Košiciach, tanečnú súťaž Kopaničiarsky pohár v Myjave, Peugeot tennis day v Bratislave, Polmaratón v Jarabej aj Revištský pohár v stolnom tenise v Žarnovici. Cyklostopy fest 2019 počas víkendu prebehne v Starej Ľubovni.

Odlomená kryha z Antarktídy: Je väčšia, ako Londýn!

Fanúšici kultúry si užijú koncert jedinečného talianskeho speváka, Erosa Ramazzottiho, Beatles Revival: The Backwards a obľúbenú Content Party v Bratislave, výstavu fotografií fotografky Andrei Koncovej pod názvom Intímne priestrory v Detve, Záhradkársku výstavu v kaštieli v Divíne, či známe predstavenie Ťapákovci vo Zvolene.

FOTO: Prišlo to aj naňho. Pozrite sa, čo čaká Peťa Cmorika!

NEDEĽA

Ilustračné foto | Zdroj: canva.com

Jessený jarmok otvoria v nedeľu Vlčany a Dni zelá Stupava. Fashion market bude prebiehať v Senci, Festival Pivný Janko a Malý Devínsky Októberfest v Bratislave. Burza Starožitností na Miletičke a mladými ľuďmi vyhľadávaný Y-fest prebehne taktiež v Bratislave.

Drastické klimatické zmeny: Zničíme si našu Zem?

V nedeľu na vás čaká aj jedinečný Galakoncert Hany Zagorovej v Novej Dubnici a ABBA Mania Tour v Prievidzi. Predstavenie Podfuk uvidíte v Bojniciach a Odchody vlakov v Myjave. Naši najmenší sa môžu tešiť na Divadielko Zajko Lajko v Senci, rozprávku Bajaja v Bratislave a koncertné turné Hanička a Murko v Hlohovci.

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

VYŠNÁ BOCA: Auto spadlo do rokliny, spolujazdec zomrel