Jednou vetou

Čaká nás jarný víkend s poriadnou nádielkou skvelého programu!

Víkendové tipy posielajte na redakcia@hlavne.sk

autorská koláž hlavne.sk, Shutterstock

Tento víkend prináša nie len ideálne teploty, ktoré sa budú na celom území Slovenska pohybovať vo výške 15 až 20 stupňov celzia, ale aj slnečné počasie a dokonalý program, v ktorom si každý nájde to svoje. Či si zvolíte degustáciu vín, stand up comedy, alebo relaxačné cvičenie necháme na vás.

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Ilustračné foto | Zdroj: canva.com

SOBOTA

Sobotný program tento víkend ponúkne množstvo výstav a športových podujatí, tiež vás však nenechá o hlade a o smäde. V Holíči sa uskutoční Veľtrh krásy, štýlu a radosti plný prednášok a workshopov zameraných na módu, v Považskej Bystrici si užijete príjemný oddych na Joga a wellness víkend. Prvý ročník medzinárodnej študentskej akcie Hack Kosice prebehne v Košiciach, poľnohospodársky veľtrh Agrosalón v Nitre a v Bratislave vás čaká Medzinárodný veľtrh stavebníctva CONECO.

FOTO: Po čom zazerala Vaľová v parlamente? Kabelky to neboli

Ilustračné foto | Zdroj: canva.com

Banská Bystrica organizuje 1. bystrický autosalón, v Bardejove vás privíta Jarný bazár. Tie najlepšie vína rôznych odrôd a značiek si budete môcť vychutnať na medzinárodnej výstave a ochutnávke vín Vitis Aurea v Modre a na Ferment degustácii vín v Žiline. Dokonalé športové vyžitie ponúkne Jarný volejbalový turnaj v Žarnovici, Majstrovstvá SR v armwrestlignu vo Vavrečke či Majstrovstvá Slovenska v klasickom silovom trojboji v Bardejove. Hrdinom lyžiarskej sezóny sa môžete stať na Hero Season Trophy Tour v Demänovskej Doline.

Top 5 slovenských youtuberov: Toto o nich neviete!

Sobota prinesie aj bohatý hudobný program. Pri príležitosti 25. výročia od vydania prvého albumu vyráža známa skupina MADUAR na koncertné turné Hafanana The Best Of Tour, ktoré odštartuje už túto sobotu v Trnave. Koncertovať bude aj Katarzia v Banskej Štiavnici, raper Majk Spirit v Banskej Bystrici, skupina Fragile v Martine, či známa skupina PARA v Zemianskych Kostoľanoch.

FOTO: Pozrite sa, čo vytiahla kontroverzná Krištúfková!

Kvalitnú filmovú a divadelnú klasiku v podobe Česko-Slovenského muzikálového spracovania divadelnej hry Jozefa Hollého pod názvom KUBO si môžete pozrieť v Seredi, muzikál o známej panovníčke pod názvom MÁRIA TERÉZIA#posledná milosť si pozriete v Bratislave.

NEDEĽA

3. ročník jarnej edície populárneho podujatia Jarné Vegánske hody vás v nedeľu privíta v Bratislave, Vynášanie Murieny v Bielom Potoku spojené s ochutnávkou Belanských šulkov sa uskutoční v Ružomberku. V Bratislave vás zároveň počká aj marcová edícia Nedeľného brunchu, marec, mesiac kníh môžete osláviť na Bibliotéka Slavica v Nitre. V Radzovciach prebehne Múzeum hudobného divadla a 17-ty ročník uznávanej celoslovenskej tanečnej súťaže Grimmy DANCE Cup prebehne v Prešove.

Medzinárodný deň šťastia: Toto je jeho príbeh!

Ilustračné foto | Zdroj: canva.com

Pokiaľ máte záujem o poriadnu nádielku zábavy, nenechajte si ujsť stand up comedy show Silné Reči v Žiline, vystúpenie švajčiarskych experimentátorov The Young Gods si užijete v Košiciach. Akustický jazzový koncert v podaní Alan & Štefan Bartuš Trio feat. Elia Kačiová si budete môcť vypočuť v Leviciach, koncert skupiny Fragile vás čaká v Novej Dubnici. Divadelnú hru – „Je úžasná !“ budú organizovať Turany.

FOTO: Kiska, Gašparovič, Schuster a Zeman: Kde všade boli a koho stretli?

Na nedeľný program sa môžu tešiť najmä deti. Čaká ich vystúpenie Miro Jaroš – Ťuki Tour 3 v Seredi, koncert Paci Pac Deťom v Kežmarku, Nedeľa s rozprávkou Žabiatko čaká detičky v Púchove. Na divadlo Na hojdačke – TdPASLÍK sa naši najmenší môžu tešiť v Hlohovci, na koncert Smejko a Tanculienka – Hip, hip, hurá v Liptovskom Mikuláši, na Nedeľu s rozprávkou – Tajomstvo oceánu v Prievidzi a na koncertné turné Hanička a Murko v Trenčíne.

Prezidentské voľby: Toto o nich píšu v zahraničí

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru