Jednou vetou

Čaká nás slnečný víkend a skvelý program!

Víkendové tipy posielajte na redakcia@hlavne.sk

fotokoláž hlavne.sk

Slnečno na celom území Slovenska a teploty od 14 až do príjemných 19 stupňov Celzia. Čaká nás príjemný jesenný víkend, ktorý prináša jedinečný program. Pozrite si výber toho najlepšieho, ktorý prináša hlavne.sk!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Ilustračné foto | Zdroj: canva.com

SOBOTA

Už v sobotu sa môžete tešiť na Remeselnícky jarmok v Partizánskej Ľupči a Spišský zemiakarský jarmok v Spišskej Belej, jarmoky vás však čakajú v Šuranoch, Snine, Domaniži, Púchove, Krompakoch a Zvolene. Obľúbený Októberfest si užijete v City Park Levice.

Je Galko intrigán, alebo neviniatko? Okrem Mihála o minulosti v SaS prehovorili aj ďalší

Ilustračné foto | Zdroj: canva.com

Počas víkendu sa nebudete musieť obávať ani o hlad. Výber tých najlepších jedál prinesie obľúbený Street Food Park v Bratislave, FIGA – bystrický streetfood festival v Banskej Bystrici, Slávnosti tataráku v Bratislave, MňamFest v Bánovciach nad Bebravou či Súťaž vo varení gulášu v Kysuckom Novom Meste.

Fashion week v Miláne: Elegancia, luxus a zlatá Prada!

Sobota bude bohatá aj na športové podujatia. Cyklotúra – cesta priateľstva vás čaká v Bratislave, Majstrovstvá Slovenska v skoku na koni v Pezinku, Lyreco Beh v Pezinku a futbal o Pohár primátora si budete môcť zahrať v Brezne.

FOTO: Prichádza jeseň a zima. Tu si predĺžite letnú dovolenku v chladných mesiacoch

NEDEĽA

Ilustračné foto | Zdroj: canva.com

Nedeľu otvorí Žitnoostrovský jarmok v Dunajskej Strede, užiť si budete môcť aj Dni mesta Vrútky a Vrútocký jarmok, Dni mesta Poltár, Dni mesta Snina či Matúšovské hodové slávnosti vo Vysokej nad Kysucou. Zábava na Nábreží sa bude konať v Nových Zámkoch a obľúbené Kačacie hody v Kolibe Kamzík.

Prieskum o najvhodnejšom premiérovi: Ľudia neveria politike!

Kultúrne podujatia v nedeľu chýbať určite nebudú. Čaká na vás Výstava obrazov z tvorby Ester Luptákovej pod názvom Hľadanie obrazu v Bojniciach a výstava Tajomné sklo Petronelly Vlhovej v Považskej Bystrici. Predstavenie Poslední hrdinovia uvidíte v Bratislave, hru Moliére: Lakomec v Trenčíne a Sklenený zverinec v Bratislave.

FOTO: Zatočili s kilami. Tieto slovenské hviezdy sa zmenili na nepoznanie

Môže vás zaujímať

Bratislavský Ružinov otestoval zamestnancov škôl, nie všetky výsledky boli negatívne