Jednou vetou

Čaká nás slnko aj dážď: Pozrite si, aký bude tento víkend program!

Víkendové tipy posielajte na redakcia@hlavne.sk

autorská koláž hlavne.sk, Shutterstock

Slnko, aj dážď. Podľa SHMÚ nás cez víkend čaká prevažne slnečno s teplotami okolo 24 stupňov, teploty v okolí Bratislavy vystúpia až na 26 stupňov Celzia. Prehánky sa v sobotu a nedeľu môžu vyskytnúť najmä na severe Slovenska. Pozrite si teda najlepšiu ponuku na víkend plný skvelých akcií!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Ilustračné foto | Zdroj: canva.com

SOBOTA

Prvý júnový deň bude patriť predovšetkým deťom. Deň detí bude oslavovať Hlohovec, Levice, Žilina, Prešov, Betliar, Kremnica, Pruské, Veľký Meder, Považská Bystrica, Bytča aj Bratislava. Športový Deň detí si naši najmenší budú môcť užiť v Šali a Topoľčiankach, jedinečný letecký Deň detí zase v Senici a v Bolerázi a poľovnícky deň detí prinesie Žarnovica a Kláštor pod Znievom. Deň detí s Mirom Jarošom oslávi Štrba.

FOTO: V týchto slovenských destináciach budete chcieť dovolenkovať!

Ilustračné foto | Zdroj: canva.com

O hlade vás v sobotu nenechá súťaž vo varení gulášu v Buranove, ani súťaž Prakovské pirohy v Prakovciach, športové aktivity si budete môcť vychutnať na Streetball ľuďom v Brezne, zabeháte si na Behu mestom v Leopoldove a v Raji a memoriál Štefana Petrikoviča pod názvom Beh cez 2 mosty prinesú Hrušovany. Andritz cup bude v sobotu prebiehať v Humennom.

Inak veľmi fajn vec, ktorá sa deje v sobotu a nedeľu je Víkend otvorených parkov a záhrad. Viac informácií nájdete aj TU. Choďte, obdivujte, neobanujete.

FOTO: Filmový festival v Cannes priniesol hviezdne momenty, aj slzy

NEDEĽA

Oslavy Dňa detí budú pokračovať aj v nedeľu. Deň našich najmenších bude oslavovať Termálne kúpalisko v Nových Zámkoch, Žilina, Námestovo, Trenčianske Teplice, Hniezdne, Sečovce, Šamorín aj Bratislava. Rodiny s deťmi si budú môcť pozrieť aj Cestu rozprávkovým lesom v Smoleniciach, Kysuckom Novom Meste a Brezne, Lego víkend v Spišskej Novej Vsi, či predstavenie Šašo Becko deťom na hrade Beckov.

Čaputovej problémy s partnerom: Stoja pri nej bežní ľudia aj celebrity

Ilustračné foto | Zdroj: canva.com

Najväčšie triatlonové podujatie na Slovensku – The Championship prebehne v nedeľu v Šamoríne, Šumiac bude otvárať e-bike sezónu a vo Vyšnej Šebastovej bude prebiehať Šebešská pätnástka. V Horných Salibách sa uskutoční obľúbený Salibský polmaratón a v Tvrdošíne Tvrdošínska dvanástka.

FOTO: Peteraj si doprial novú hračku. Teraz to len bude hobby!

Nedeľa bude tento víkend bohatá aj na kultúrne predstavenia. Známi Kollárovci budú vystupovať v Kozárovciach, koncert Hudbou k Srdcu prebehne v Beluši, Oravský festival tanca a pohybu pod názvom Tanečno 2019 bude v nedeľu prebiehať v Námestove a ikonická Lúčnica s predstavením z tvorby prof. Štefana Nosáľa vystúpi v Bojniciach. Poriadny oddych prinesie tento víkend Jagannath Fest 3 v Lehote pod Vtáčnikom.

FOTO: Brazílsky fashion week priniesol tie najlepšie letné trendy

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru