Jednou vetou

Cez víkend samé plesovačky aj akcie na snehu

Víkendové tipy posielajte na redakcia@hlavne.sk

autorská koláž hlavne.sk

Máte na víkend jasný program? Zopár inšpirácií nájdete aj u nás, ako vždy aj s predpoveďou počasia. Počas soboty a nedele sa má otepľovať a bude slnečno. Teploty od 5 stupňov Celzia na východnom Slovensku, po takmer fajnových a jarných 12 stupňov Celzia na západe. Veríme, že vyhovuje a teraz si skúste vybrať niečo z našich tipov:

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

SOBOTA:

V sobotu sa budú Slováci môcť zabaviť na plesoch, ktoré sa budú konať na území celého Slovenska. V Bratislave sa uskutoční Policajný ples, v Nitre Ples podnikateľov, v Zavare, Šamoríne a Rabčiciach Valentínsky ples, v Považskej Bystrici Country ples, a v Sliači sa bude konať Sliačsky kúpeľný ples.

Počasie na hojdačke vyhnalo von snežienky. Pozrite sa, kde všade už rastú

Batôžkový ples sa bude konať v Hruštíne a Kopaničiarsky ples v Starej Turej. Výročný benefičný ples Rotary Club sa uskutoční v Žiline. Športovci si môžu užiť Plaveckú štafetu v Čadci či Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji v Rovensku.

Naši najmenší sa môžu tešiť na známe predstavenie Smejko a Tanculienka – Hip, hip, hurá! v Sabinove, O Jankovi a Marienke v Bratislave a Detský maškarný ples v Poriadí, alebo v Závode.

VIDEO: Hviezda 90-tych rokov si pochvaľuje mladú manželku. Toto ho naučila!

Záujemcovia o umenie si užijú jedinečnú košikársku výstavu či Muzikál Matúš Čák Trenčiansky v Bratislave.

NEDEĽA:

V nedeľu sa pre záujemcov o spoločenské hry a zábavu uskutoční podujatie Festhry v Trnave, športovci si zasa môžu užiť Kurzy bežkovania v Banskej Bystrici.

Deti sa môžu tešiť na Karneval v Lozorne, Sobotišti a Topoľčanoch, Test lyží a Karneval na Fačkovskom sedle, predstavenie Paci Pac Deťom v Poprade a Smejko a Tanculienka – Hip, hip, hurá! v Revúcej.

FOTO a VIDEO: Zabudnite na Nivy v Bratislave. Úplne sa menia. Boli sme sa tam pozrieť pár hodín pred uzavretím

Ak ste nevybrali nevadí, aj leňošenie doma je v pohode. Nezabudnime na tých, čo chrípkujú. Skoré uzdravenie, veľa čaju a vitamínov… Skúste pri liečení terapiu smiechom a zastavte sa v našej funny zóne Čalamáda – zmes všeličoho vtipného.

Inak radi zaradíme akciu do nášho prehľadu, ak nám dáte o nej najbližšie vedieť. Napíšte na redakcia@hlavne.sk a považujte za vybavené.

Želáme všetkým príjemný víkend a nech je podľa vašich predstáv 🙂

Môže vás zaujímať

Letnú dovolenku plánuje zhruba 40 percent Slovákov, dve tretiny z nich chcú oddychovať doma