Jednou vetou

Chytil zlodeja v čase osobného voľna. Pozrite sa na úlovok z Nitry

ilustračné foto

facebook Polícia SR

Obdivuhodný úlovok sa podaril policajtovi v Nitre. V čase osobného voľna sa zachoval statočne. Dolapil zlodeja pri čine a ako sa ukázalo, ten mal pri sebe okrem kradnutého tovaru aj drogy. Než prišla hliadka, vyzeralo to ako v akčnom filme.

Chcel ukradnúť zastrihávač vlasov za 29,99 €, ale všimol si ho policajt, ktorý mal voľno a nakupoval v tom istom obchode. Podozrivo správajúceho sa mladíka si počas nakupovania v jednej z predajní v Nitre všimol policajt v čase svojho voľna. Mladý muž si z predajného pultu zobral tovar a nepozorovane si ho vložil do ruksaku.

Vyletela päsť, ale ďaleko neušiel

Policajt konanie zákazníka oznámil pracovníkovi SBS, ktorý ho pred východom z predajne zastavil a chcel skontrolovať. Mladík pracovníka udrel do tváre a pokúsil sa z miesta ujsť. V tom mu ale zabránil 43-ročný policajt Krajského riaditeľstva policajného zboru v Nitre, ktorý ho do príchodu hliadky zadržal.

Dávajte si pozor v MHD. Takto sa kradnú mobily!

Počas celej doby bol muž agresívny a napadol aj policajta. Hliadka pohotovostnej motorizovanej jednotky 25-ročného Juraja obmedzila na osobnej slobode a predviedla na oddelenie, kde s ním boli vykonané všetky potrebné procesné úkony. Podozrivý policajtom vydal bielu kryštalickú látku zabalenú v priesvitnom obale a dve injekčné striekačky, ktoré u seba prechovával.

Šup s ním do „chládku“

Policajt obvinil muža z prečinu krádeže a v takzvanom super rýchlom konaní bol za uvedený skutok odsúdený. Vo veci prečinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi bolo začaté trestné stíhanie a naďalej prebieha vyšetrovanie.

 

zdroj: facebook Polícia SR

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru