Jednou vetou

Takto skončila policajná naháňačka! Navyše vodič mal ešte rok zákaz šoférovania

Takto dopadla policajná naháčka na východnom Slovensku

foto: Polícia SR

23-ročný vodič v Košiciach unikal pred policajtmi. Nereagoval na výzvy, aby sa podrobil kontrole.

Jeho púť trvala iba chvíľu. Skončil v poli a v odstavenom traktore. Ani to mu nezabránilo v tom, aby polícii kládol aktívny odpor.

Vodiča obvinili z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia, pretože ako vodič v čase zákazu činnosti viesť motorové vozidlá ( do januára 2019 ) šoféroval.

Skončil v cele policajného zaistenia. Polícia udalosť realizuje v tzv. super rýchlom konaní. V prípade dokázania viny obvinenému mužovi hrozí trest odňatia slobody až na dva roky.

Naháňačka auta v Košickom kraji

VIDEO: 23-ROČNÝ VODIČ UNIKAL PRED POLICAJTMI, NA SVOJOM AUDI SKONČIL V TRAKTOREVodič vo vozidle Audi A4 nereagoval na výzvy polície, aby sa podrobil kontrole a v okrese Košice okolie pokračoval v nebezpečnej jazde. Jeho púť trvala iba chvíľu. Skončil v poli a v odstavenom traktore. Ani to mu nezabránilo v tom, aby polícii kládol aktívny odpor.Mladý vodič bol obvinený z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia, pretože ako vodič v čase zákazu činnosti viesť motorové vozidlá viedol vozidlo (zákaz činnosti má súdom uložený do januára 2019) a umiestnila do cely policajného zaistenia. Polícia udalosť realizuje v tzv. super rýchlom konaní. V prípade dokázania viny obvinenému mužovi hrozí trest odňatia slobody až na dva roky.Ďakujeme za video nášmu fanúšikovi.

Posted by Polícia Slovenskej republiky on 26. marec 2018

zdroj: Polícia SR

Môže vás zaujímať

V kremnických horách hľadajú nezvestného 22-ročného Miroslava