Jednou vetou

Ďalšia policajná naháňačka! Tentoraz sa snažila uniknúť žena

Policajtom sa snažila ujsť žena, zastavil ju až náraz do autobusu

foto: Polícia.sk/Hlavné.sk

Policajtov tentoraz popreháňala žena na luxusnom aute. V noci si ju všimla hliadka, keď sa po ceste autom pohybovala zo strany na stranu. Na výzvy, aby zastavila nereagovala a tak sa začala naháňačka ako holywoodskeho filmu.

Policajti podľa správania podozrievali vodiča BMW, že môže byť pod vplyvom návykovej látky. Výzvy na zastavenie ignoroval, naopak, prudko zrýchlil a unikal smerom na obec Blatné, zišiel na diaľnicu D1 a rýchlo pokračoval do Bratislavy.

Nakoniec autom na Račianskej ulici v Bratislave vošiel do električkového koľajiska a krátko nato narazil do autobusu MHD. Vozidlo zostalo stáť.

Aké bolo prekvapenie policajtov, keď uvideli, kto šoféroval. Za volantom totiž sedelo útle žieňa. Policajti sa domnievali, že je v bezvedomí, preto rozbili okno na dverách spolujazdca. Nato sa žena prebrala. Policajti zistili, že 20-ročná „pretekárka“ šoférovala napriek tomu, že to mala zakázané.

Naháňačka vodičky v Bratislave

VIDEO: ÚTLA VODIČKA UNIKALA AUTOM PRED POLICAJTMI, AŽ NARAZILA DO AUTOBUSUFotky v komentároch.Dnes v noci si hliadka v Senci všimla BMW, ktoré sa pohybovalo zo strany na stranu. Nakoľko vzniklo podozrenie že vodič tohto vozidla môže byť pod vplyvom návykovej látky, hliadka chcela zákonným spôsobom toto vozidlo zastaviť. Na výzvy k zastaveniu vodič vozidla nereagoval, s vozidlom prudko zrýchlil a unikal v smere na obec Blatné, kde zišiel na diaľnicu D1 a rýchlo pokračoval do Bratislavy.Hliadka sa opakovane snažila vozidlo zákonným spôsobom zastaviť výstražným svetelným a zvukovým zariadením. Vodič nereagoval, naopak, pokračoval v rýchlej jazde a opakovanie odignoroval červený signál.Napokon na Račianskej ulici v Bratislave vošiel do električkového koľajiska a krátko na to narazil do autobusu MHD. Vozidlo zostalo stáť.Hliadka k stojacemu vozidlu pristúpila a spozorovala osobu ženského pohlavia sediacu na mieste vodiča, ktorá však javila známky bezvedomia. Z dôvodu podozrenia na vážne ohrozenie života a zdravia vodičky hliadka rozbila okno na dverách spolujadzca, pričom po tomto sa vodička prebrala a následne bola obmedzená na osobnej slobode. Následnou lustráciou bolo zistené, že 20-ročná vodička viedla vozidlo v čase zákazu činnosti vedenia motorových vozidiel, čím vzniklo podozrenie z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia. Vodička bola v súlade so zákonom obmedzená na osobnej slobode. Presné príčiny a okolnosti tejto nehody, ako aj vyvodenie trestnoprávnej zodpovednosti voči vodičke je predmetom v súčasnej dobe prebiehajúceho vyšetrovania.

Posted by Polícia Slovenskej republiky on 4. apríl 2018

 

Najviac podgurážených vodičov odhalili v Bratislavskom kraji, kde najmenej?

zdroj: Polícia SR

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru