Jednou vetou

Diaľnica D1 je v smere do Bratislavy pre nehodu uzatvorená

Nehoda na diaľnici D1

foto: Facebook - Prezídium Hasičského a záchranného zboru

Diaľnica D1 je momentálne v smere do Bratislavy uzavretá. Dôvodom je dopravná nehoda, ktorá sa stala na 33. kilometri diaľnice v smere do hlavného mesta.

Na mieste udalosti zasahovala aj posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby. Informovala Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru.

Pri nehode došlo k zrážke dvoch vozidiel, pričom dve osoby v osobnom aute utrpeli zranenia rôzneho rozsahu. Jedna z nich je maloletá.

Na Prístavnom moste v Bratislave sa zrazili tri autá

„Hasiči vyslobodili zranenú osobu z vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia, poskytli zraneným predlekársku prvú pomoc a zabezpečili vozidlá proti vzniku požiaru,“ uviedla Križanová.

Na mieste udalosti zasahovala aj posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby.

„Z doposiaľ presne nezistených príčin došlo k nárazu osobného motorového vozidla do pracovného stroja nachádzajúceho sa na vozovke,“ uviedol bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff. Doplnil, že dve zranené osoby privolaným vrtuľníkom previezli na ošetrenie do jednej z bratislavských nemocníc.

V dôsledku dokumentovania a odstraňovania následkov nehody sa v tomto úseku diaľnice tvoria kolóny. Policajti vodičom odporúčajú využiť ako obchádzkovú trasu zjazd z diaľnice D1 v smere na Sládkovičovo (cesta I/62).

NAKA zasahovala pre drogy vo viacerých mestách, zaistila pervitín aj marihuanu

Vodičov vyzývajú, aby pri prejazde uvedeným úsekom zvýšili svoju pozornosť, riadili sa pokynmi policajných hliadok, prípadne na prejazd využili v rámci možností inú trasu.

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru