Dopravná nehoda pri Turni nad Bodvou si vyžiadala štyri ľudské životy

Foto: Facebook
Čelnú zrážku dvoch áut v piatok podvečer v katastri obce Turňa nad Bodvou v okrese Košice-okolie neprežili traja ľudia. Informuje o tom Prezídium Hasičského a záchranného zboru na sociálnej sieti.

„Ďalšie štyri osoby, z ktorých dve museli hasiči z vozidiel vyslobodzovať hydraulickým zariadením, utrpeli zranenia rôzneho charakteru,“ uvádza.

Pri autonehode na Sibíri zahynulo desať ľudí

Ako pre TASR potvrdila Zuzana Turočeková z Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby (VZZS) ATE, na mieste tragickej nehody okrem hasičov zasahuje aj záchranársky vrtuľník z Košíc.

Na mieste je aj polícia. „Udalosť dokumentujeme. Doprava je v úseku aktuálne odklonená, obchádzka vedie cez Moldavu nad Bodvou – Budulov – Peder – Žarnov,“ uviedla pre TASR hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) Košice Jana Mésarová s tým, že premávku riadia dopravní policajti.

Podľa aktualizovaných informácii, počet obetí piatkovej dopravnej nehody neďaleko obce Turňa nad Bodvou v okrese Košice-okolie stúpol na štyri. „Na mieste zahynuli tri osoby, ďalšia po prevoze do nemocnice a tri osoby sú zranené,“ informuje Krajské riaditeľstvo Policajného zboru (KR PZ) v Košiciach na sociálnej sieti.

Môže vás zaujímať

V pondelok bolo na Slovensku na viacerých miestach rekordne teplé počasie