Jednou vetou

Dvojdňová uzávierka cesty I/76 v Štúrove súvisí s opravou Nánskej cesty

Cesta I/76 v Štúrove

foto: TASR

V Štúrove sa vo štvrtok začala úplná uzávierka cesty I/76. Uzávierka súvisí s realizáciou stavby Cesta I/76 Štúrovo, Nánska cesta a potrvá do piatka 21. septembra do 20. hodiny, informovala hovorkyňa Slovenskej správy ciest Lucia Karelová.

Obchádzková trasa pre dopravu a pre nákladnú dopravu nad tri metre výšky v smere Komárno – Štúrovo je vedená po ceste I/63 – ul. Továrenská cesta, ďalej po ceste I/63 – ul. Na Boží Kopec, po ceste I/63 Jesenského, ďalej po miestnych komunikáciách Széchenyiho ul., Sobieského, ul. Kamenická cesta, po križovatku s cestou II/564 – Spojovacia cesta, ďalej po Spojovacej až na križovatku s cestou I/76 – Nánska cesta. Doprava zo smeru od Želiezoviec vedie cez Nánu, na križovatke s cestou I/76 – Nánska cesta ďalej po ceste II/564 Spojovacia po križovatku s cestou II/564 s odbočením vpravo smerom do centra mesta Štúrovo.

Radnica chce do ulíc poslať rómske poriadkové hliadky

Pre automobilovú dopravu a nákladnú dopravu do troch metrov výšky je doprava smerovaná odbočením v križovatke cesty I/63 s miestnou komunikáciou ul. Tehliarska, ďalej po Tehliarskej až po križovatku s cestou I/76, pokračuje po ceste I/76 po križovatku s cestou II/564 – Spojovacia ul., po Spojovacej po križovatku s ul. Kamenická cesta. Pri odbočení vpravo po Kamenickej ceste vedie trasa do centra mesta Štúrovo, alebo pri odbočení vľavo po ceste II/564 v smere do Šiah. Doprava zo smeru od Želiezoviec cez Nánu v križovatke ciest I/76 – Nánska cesta s cestou III/1519 – Tehliarska pokračuje po ceste III/1519 až po križovatku s cestou I/63.

Nemocnica spustila Ambulantnú pohotovostnú službu pre dospelých

Doprava zo smeru od Želiezoviec cez Nánu v križovatke ciest I/76 – Nánska cesta s cestou II/564 – Spojovacia vedie po ceste II/564 až po križovatku s Kamenickou cestou. Pokračuje s odbočením vľavo smerom po ceste II/564 do Šiah, alebo s odbočením vpravo smerom do centra mesta, ďalej po ceste I/63 smerom do Nových Zámkov a Komárna. Prístup na hraničný priechod je zabezpečený cez obchádzkovú trasu.

Môže vás zaujímať

VIDEO: Pozrite sa, ako vyzerajú práce na novom bratislavskom obchvate