Jednou vetou

FOTO: Auto na parkovisku strážila známa príšera z televízneho hororu

Pri bežnom nákupe Vás môže prekvapiť všeličo

autorská koláž hlavne.sk, čitateľ

Na sekundu strach a potom obrovský rehot. Nové trendy v ochrane áut pred odcudzením? Veľmi originálne zabezpečil majiteľ svoje osobné auto pri parkovaní v bratislavskom nákupnom centre. To musíte vidieť, čo použil okrem osvedčeného alarmu vo vozidle. Foto nájdete nižšie.

FOTO: To musíte vidieť. Najvzornejší cyklista alebo diskotéka na kolesách?

Keď nezaberajú v strážení áut alarmy, mechanické zabezpečovacie zariadenia, na pomoc prichádzajú mátohy, či skôr ich napodobeniny.

FOTO a VIDEO: Pozrite sa, ako to Urpiner na Pohode 2019 poriadne rozbalil

Majiteľ tohto vozidla má evidentne originálny zmysel pre humor a tak si povedal, že svoje auto počas neprítomnosti nechá ozdobené maskou krvilačnej mátohy z filmového hororu.

FOTO: Na premiére Levieho kráľa zažiarila Beyoncé, aj Elton John

„Ja som sa najprv preľakla, lebo poznám to vražedné monštrum z filmu, tak som v tejto horúčave mala záblesky, že hádam to nie je skutočné. No a za sekundu som sa začala hurónsky rehotať, že aké je to originálne,“ povedala nám pani Helena, ktorá išla v garáži nákupného centra v Bratislave okolo spomínaného auta.

Pri prvom pohľade sa aj niektorí ďalší návštevníci garáže zháčili, či strhli od strachu, ale po veľmi krátkom čase im bolo hneď jasné, že je to len atrapa zabijáckej príšery z hororu.

FOTO: Múzeum slovenskej dediny v Martine ožilo zvukom heligónok

Pozrite si nižšie, aká mátoha číhala na návštevníkov parkoviska v nákupnom centre. Článok pokračuje pod fotografiami nižšie a na konci nájdete aj úryvok zo spomínaného filmu.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry):

Odfotené s HUAWEI MATE 20

Čo na to odborníci?

Majiteľ vozidla totiž umiestnil na opierku hlavy na prednom sedadle známu masku z filmu Vreskot, v ktorom vyčíňala práve táto postava desivé činy. Svoje obete najprv vystrašila v nečakanej chvíli a potom za pomoci ostrej dýky pripravila o život desiatky ľudí. „Predpokladám, že majiteľ auta nechcel nikoho vydesiť na smrť týmto počinom, je to skôr úsmevné, ale v istých momentoch to spočiatku môže spôsobiť aj ľahký šok,“ reagoval pre hlavne.sk skúsený psychológ. Rovnako sa vyjadril aj bezpečnostný technik . „Týmto svoje auto určite neochráni, je to skôr dobrá recesia,“ povedal Peter z firmy na zabezpečovacie zariadenia do áut.

VIDEO: Úryvok z filmu Vreskot

Zábery nie sú vhodné pre citlivé povahy a mladistvých

 

Vo svete sú známe podobne bizarné prípady, kedy sa ľudia v snahe odlákať prípadného zlodeja motorového vozidla, pokúšali v minulosti umiestniť na volant atrapu hada, pavúka, či neváhali siahnuť i po živom zvierati. To však vyvolalo obrovskú vlnu kritiky. „Auto predsa nemôže strážiť kobra, či škorpión,“ vyhlasovali ochranári i chovatelia exotických zvierat.

FOTO: Kočíkovanie si užíva. Vašo Mika sa vybral s rodinkou na prechádzku

Vreskot (angl. Scream) je americký hororový psychopatický film, ktorý napísal Kevin Williamson a režíroval Wes Craven. Vo filme hrajú Neve Campbellová a Courteney Coxová, Drew Barrymorová a David Arquette, prvý diel mal premiéru 20. decembra 1996. Film bol vytvorený podľa skutočnej udalosti, kde sériový vrah Daniel Harold Rolling (The Gainesville Ripper) zabíjal študentov. Vreskot zarobil 173 miliónov amerických dolárov a mal tri pokračovania. Vreskot 2 (1997), Vreskot 3 (2000) a Vreskot 4 (2011). V roku 2000 vyšla paródia na film Vreskot s názvom Scary Movie.

 

FOTO: Jasmina si posledné dni pred príchodom syna užíva plnými dúškami

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

 

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru