Jednou vetou

FOTO: Kolaps v Bratislave? Bežná pohodička. Najhorší scenár sa nenaplnil

Dopravný kolaps v hlavnom meste sa nekonal

autorská koláž hlavne.sk, Facebook polície

Dopravná pohroma sa nekoná. Vodiči aj kompetentní si v prvý deň, čo platia rozsiahle cestné obmedzenia v hlavnom meste, môžu vydýchnuť. Uzavretie dôležitých dopravných ťahov v Bratislave kvôli výstavbe novej autobusovej stanice bolo pre mnohých cestujúcich, vodičov, políciu aj magistrát blížiacou sa nočnou morou. Ako však nakoniec dopadla dopravná situácia? Fotografie a video nájdete na konci článku.

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Na leteckej snímke dopravná situácia na Gagarinovej ulici (v strede) a diaľničnom obchvate D1 (dole) počas dopravných obmedzení v Bratislave 18. februára 2019. | Zdroj: TASR

VIDEO: To musíte vidieť! Takto oslávili Čínsky Nový rok v Londýne

Najhorší scenár sa však na bratislavských cestách nenaplnil ani zďaleka. Vodiči sa na hustejšiu premávku určite prispôsobili aj vďaka mediálnej osvete v predchádzajúcich dňoch.

MOTO: Kuriózna nehoda auta terčom vtipov (VIDEO)

Dopravná situácia vyzerala tak, ako každé klasické pondelkové ráno. „Vodiči sa na vjazde do Bratislavy zdržali priemerne 20 – 40 minút, čo je bežný štandard, ako v iné dni. Situácia nebola nijako dramatická,“ zhodnotil pre hlavne.sk pondelkovú situáciu na príjazdových cestách do Bratislavy, ale aj v celom hlavnom meste odborník na dopravu Ľuboš Kasala.

FOTO a VIDEO: Zabudnite na Nivy v Bratislave. Úplne sa menia. Boli sme sa tam pozrieť pár hodín pred uzavretím

Situáciu monitorovala polícia na zemi, ale aj vo vzduchu za pomoci vrtuľníka. Zábery z vtáčej perspektívy vysielala v živom prenose na svojej Facebookovej stránke. Pondelkový stav na cestách v hlavnom meste môže podľa niektorých spôsobovať aj fakt, že sa na Slovensku začali jarné prázdniny a niektorí ich trávia práve mimo Bratislavy. Nie je preto vylúčené, že zaťažkávacia skúška motoristov v hlavnom meste ešte len čaká.

Totálna hanba. Brexit očami mladých Britov: O čo vlastne ide?

VIDEO: Situácia na cestách v Bratislave, 18. 2. 2019  

LIVE: Aktuálna dopravná situácia

Uverejnil používateľ Polícia Slovenskej republiky Nedeľa 17. februára 2019

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry):

Spojte sa s nami na facebooku a všetko podstatné budete mať po ruke.

Ďakujeme za každý like 🙂 Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

Letnú dovolenku plánuje zhruba 40 percent Slovákov, dve tretiny z nich chcú oddychovať doma