Jednou vetou

FOTO: Primátor Vallo je hrdým otcom. Vieme, ako sa volá jeho syn!

Bratislavský primátor Matúš Vallo sa s manželkou Lindou tešia z prvého potomka

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Po desiatich rokoch sa konečne dočkali! Primátorovi Matúšovi Vallovi a jeho manželke Linde sa iba pred pár týždňami narodil vytúžený synček a už z prvého pohľadu je jasné, že sú z príchodu potomka veľmi šťastní. Kočíkovanie im však dáva poriadne zabrať. Počas nedávnej prechádzky si čerstvý tatino odfukoval aj zíval.

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Po rokoch je konečne tu! Matúš Vallo sa po dlhých rokoch konečne stal otcom. Manželka mu podľa medializovaných informácií iba pred pár týždňami porodila synčeka a z Matúša a Lindy sa stali hrdí rodičia, o čom svedčia aj prechádzky manželského páru po meste s kočíkom v rukách. Počas prechádzky uličkami Starého Mesta sa stihli stretnúť s blízkymi, neskôr primátor prešiel od kočíkovania k cyklistike.

FOTO: Kočíkovanie si užíva. Vašo Mika sa vybral s rodinkou na prechádzku

Je jasné, že Vallovi dáva náročná funkcia v poste primátora, zároveň so starostlivosťou o novonarodeného synčeka zabrať, napriek tomu sa však podľa vlastných slov z potomka mimoriadne teší. „Zo syna sa veľmi tešíme. Je to veľká zmena a veľká radosť. Usilujem sa skĺbiť čas, aby som bol naplno otcom a primátorom zároveň. Zatiaľ sa mi to darí. A verím, že to tak zostane,“ odpovedal nám Matúš Vallo, ktorý prezradil aj meno syna, ktoré doposiaľ nebolo známe. „Synček sa volá Jonatán,“ doplnil Vallo exkluzívne pre hlavne.sk.

FOTO: Veľké plány pre Bratislavu? Zelená sa na lepšie časy!

S manželkou Lindou sa zoznámil už pred 20 rokmi, neskôr sa zobrali. Ich vzťah je mimoriadne romantický, o čom svedčí aj pieseň, ktorú Vallo manželke zložil, o harmonickom vzťahu však hovorí aj náš zdroj z blízkeho okolia manželov Vallovcov. Linda je neskutočne pyšná, ako sa to Matúšovi podarilo, drel na pláne o Bratislave skoro tri roky. Samozrejme, trávil veľa času v teréne a preto sme sa jej počas volebnej noci za tú trpezlivosť aj oporu veľmi poďakovali. V čase keď vrcholila kampaň sa dozvedeli tú najkrajšiu správu, že čakajú bábäťko,“ tvrdí náš zdroj.

FOTO: Uhádnete, kde trávia leto tieto modelky?

Pred niekoľkými rokmi rodinku rozšírili o adoptovaného psíka z útulku, pred pár týždňami však prišiel najcennejší a dlhoočakávaný prírastok, keď sa manželskému páru narodil synček. Podľa medializovaných informácií prišiel na svet cisárskym rezom a podľa našich záberov si obaja rodičia vychutnávajú sladké chvíle a čerstvé rodičovské povinnosti

Primátor na prechádzke mestom najskôr pomáhal svojej manželke s kočíkovaním a ona zatiaľ viedla psíka. Po krátkom stretnutí a debate s najbližšími si role vymenili a prvý muž Bratislavy nasadol na štýlový mestský bicykel a držal psa na vôdzke. Linda Vallová kočíkovala svojou trasou a šťastná rodinka sa napokon stretla doma.

Užívajú si leto: Pozrite sa, čo robia slovenskí a českí hudobníci!

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

Prvú veľkú rolu dostal ako 49-ročný. Funès nás rozosmieva aj po rokoch!

Láska medzi Matúšom Vallom a jeho Lindou sa zrodila ešte počas stredoškolských čias. Jednu pesnička od skupiny Para je venovaná práve manželke súčasného primátora, ktorý pred rokmi naštartoval jednu z najúspešnejších slovenských hudobných skupín.  Popri primátorovaní stihla Para odohrať koncertné turné a vystúpili v lete na nejednom hudobnom festivale.

VIDEO ( kliknite na náhľad ):

FOTO: Ady Hajdu nahodil štramácky imidž. Vieme, čo je za tým!

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte, či pošlite sms na číslo 0910 554 995

Môže vás zaujímať

Letnú dovolenku plánuje zhruba 40 percent Slovákov, dve tretiny z nich chcú oddychovať doma