Jednou vetou

FOTO: Šialenec za volantom prefrčal obcou ako blesk a ešte bol aj drzý na policajtov

Dopravní policajti namerali 36 ročného vodiča Mercedesu Benz v obci Malženice, ktorý si to v obci šinul rýchlosťou 107 km/h

autorská koláž hlavne.sk, Facebook

To je ale riadne drzá frajerina. Polícia nedávno namerala vodičovi v obci dvojnásobok povolenej rýchlosti. Našťastie toho nespratníka za volantom zastavili a uložili mu mastnú pokutu. V obci si to šinul rýchlosťou 107 km/h. Na šťastie sa nikomu nič nestalo. Dokonca si na policajtov dovoľoval a takto bol drzý!

Herec Stanke po nehode: Najprv mu nebolo do reči, teraz prehovoril

Dopravní policajti namerali pred pár dňami 36-ročného vodiča Mercedesu v obci Malženice (okr. Trnava). Obcou sa valil ako guľový blesk rýchlosťou 107 km/h.

Polícia varuje: Na toto si dajte pred dovolenkou pozor!

Za prekročenie rýchlosti o 57 km si vyslúžil blokovú pokutu 750 Eur. A jeho pokora? Arogantné správanie s otázkou policajtovi, „čo si to dovoľuješ?“. Keďže pokutu nemal na mieste čím zaplatiť a bol mu zadržaný vodičský preukaz.

VIDEO: Šialenec za volantom. Naháňačka ako v akčnej detektívke

Našťastie, že mu cestu neskrížilo žiadne dieťa, ani dôchodca alebo cyklista… Ako by asi stihol zareagovať na náhlu okolnosť v takej rýchlosti? Veď 50-ka v obci má svoje opodstatnenie a ak si niekto myslí, že nie, mohol by aspoň brať ohľad na ostatných.

PREČO IŠIEL V OBCI 107 KM RÝCHLOSŤOU?VEĎ SA PREDSA PONÁHĽAL….Našťastie, zastavili ho policajti a uložili mu mastnú…

Uverejnil používateľ Polícia SR – Trnavský kraj Utorok 2. júla 2019

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru